додому Краса і здоров'я

Як вернути молодість без дієт і фізичних навантажень?

У двадцять років нам здається, що ми завжди будемо молодими і красивими, після тридцяти починаємо усвідомлювати, що молодість не вічна, а після сорока з сумом розуміємо: кращі роки позаду. І все ж цей незворотній процес можна пригальмувати.як виглядати молодо

Не будемо говорити про чудодійні креми і пластичні операції. Ми навіть про спорт не будемо заїкатися … Точніше, майже не будемо. Поговоримо про те, які психологічні установки допоможуть скинути нам десяток років.

Цікавість

Чим старшими ми стаємо, тим складніше нас здивувати. Нам здається, що ми вже все бачили, все знаємо, скрізь побували. Ми не біжимо стрімголов в кінотеатр, щоб подивитися новий фільм з улюбленим актором, в кафе два роки поспіль замовляємо один і той же десерт, а новомодні гаджети здаються нам марною тратою грошей.

З роками у багатьох втрачається одна з головних властивостей молодості — цікавість. Тому якщо ви хочете почувати себе молодше, то сміливо виходьте із зони психологічного комфорту, їдьте у відпустку туди, де ви ще жодного разу не були, освойте десять нових страв французької кухні, попросіть вашу дитину пояснити вам, як дивитися фільми в онлайн-кінотеатрах і шукати шкільних друзів в соціальних мережах. Повірте, в цьому світі ще стільки цікавого, захоплюючого і незвіданого! І десяти життів не вистачить, щоб все дізнатися, все спробувати, все випробувати.

Нотації

З роками нам починає здаватися, що життєвий досвід дає нам право повчати всіх навколо: «Ну хто ж так готує зрази? Найкраще вони виходять з начинкою з печінки! »Або:« Ви, люба, спочатку навчіться декларацію правильно заповнювати, а потім вже пред’являйте претензії! »

Якщо у ваші прямі робочі обов’язки не входить виховання підростаючого покоління, то намагайтеся давати цінні поради тільки тоді, коли вас про це попросять. Позиція «зараз я вас навчу, як правильно жити» додасть вам в очах оточуючих як мінімум років десять.

Енергія

У молодих енергія б’є через край, за день вони встигають переробити тисячу справ і ввечері ще підуть розважатися. З віком сил стає менше, і ввечері після роботи хочеться просто доповзти до дивана і включити телевізор.

Багато в чому це, звичайно, пояснюється природним процесом старіння організму, але, з іншого боку, ми самі несвідомо гасимо свою енергію. Ми переїдаємо, та й взагалі споживаємо дуже багато «порожніх» калорій — всі ці тортики і смажена картопля роблять нас ледачими і повільними. Ми занадто мало рухаємося. Ми не прислухаємося до своїх бажань, тягнемо лямку на ненависній роботі, беремо на себе всі роботи по дому, спимо по п’ять годин на добу, от і виходить, що ні нескінченні запаси нашої енергії тануть, як весняний сніг.

Вчіться делегувати повноваження, привчіть себе до здорового способу життя, знайдіть собі справу до душі, і ви зможете дати фору багатьом двадцятирічним.

Легкість

У молодості нам здається, що нерозв’язних проблем не буває. Ми віримо у власну всесильність і переконані, що нам будь-які завдання по плечу. Тому невдачі сприймаються легше — адже в запасі ще стільки часу, щоб все виправити!

З віком будь-яка неприємність надовго вибиває нас з сідла. П’ятигодинна затримка рейсу в аеропорту здається кінцем світу, тому ми сидимо, проклинаючи авіакомпанію, відпустку, море, літню суєту. А в цей час двадцятирічні спілкуються, заводять дружбу з товаришами по нещастю, описують свої пригоди в блозі і взагалі ненудно проводять ці п’ять годин.

Хочете бути молодше? Навчіться простіше ставитися до неприємностей, не зациклюйтеся на невдачах, і якщо життя підсунула вам ті самі горезвісні лимони, тут же починайте робити з них лимонад.

Дізнайтесь більше:

Жага ризику

З віком ми стаємо обережнішими, обходимо стороною авантюри і відкладаємо гроші на «чорний день». Наша розсудливість допомагає уникнути багатьох неприємностей, але в той же час позбавляє нас багатьох відмінних шансів як у кар’єрі, так і в любові.

Ми боїмося нових починань, заздалегідь вирішивши, що все одно нічого не вигорить. Багато хто з нас нудьгують на ненависній роботі, тому що тут, принаймні, зарплату регулярно платять. Ми живемо з нелюбимими чоловіками, бо страшно залишитися одній, коли тобі Н років. Хочете бути молодше? Кидайте ненависну роботу і нелюбих чоловіків, міняйте своє життя, адже, як співається в одній пісні, «удача — нагорода за сміливість».

Якщо не можете, боїтеся ризикнути — тоді міняйте своє ставлення до ситуації, роботи, чоловіка. Головне — не скигліть і не сумуйте, що все так нудно і погано. Фортуна любить молодих і зухвалих, а не старих і обережних!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут