додому Сім'я і відносини

Як зустріти своє кохання?

«З любов’ю зустрітися — проблема важка …» І часто причина ховається у нас самих. Щоб наблизити довгоочікувані відносини з чоловіком мрії, потрібно зрозуміти, що вам заважає знайти особисте щастя, і направити всі сили, щоб усунути цю перешкоду.закохані

Шукайте своє щастя!

Проблема: деякі страждають від самотності дівчата впевнені, що прекрасний принц повинен знайти їх сам. Такі думки найчастіше відвідують романтичних представниць знаків Рак, Тілець і Водолій. Але як це відбудеться, якщо більшу частину часу одинокі красуні проводить вдома?

Що робити: перестаньте бути бездіяльними і візьміть долю у свої руки. Найчастіше відвідуйте суспільні місця, погоджуйтеся на запрошення друзів провести спільне дозвілля і не бійтеся шукати судженого в Інтернеті.

Цінуйте себе

Проблема: якщо ви вважаєте себе не гідною любові справжнього чоловіка, то велика ймовірність пов’язати життя з егоїстом або домашнім тираном. Якщо ви думаєте, що всі чоловіки хочуть «тільки одного», то доля на підтвердження цієї думки буде зводити вас виключно з ловеласами. І якщо ви, нарешті, впевнені, що самотність — це ваша доля, то вам і не вдасться знайти свою половинку. Такі песимістичні програми найчастіше задають собі ранимі Риби і Стрільці.

Що робити: думки зумовлюють майбутнє. Хочете, щоб попереду було світло і райдужно? Змінюйте установки на позитивні.

Страх відносин

Проблема: іноді зустріти любов нам заважають страхи — страх пожертвувати заради відносин кар’єрою, бути покинутою, обманутися. «Ти розчаруєшся, будеш страждати, втратиш свободу … Чи не краще самотність, яка, принаймні, збереже твій спокій?» — Нерідко шепоче внутрішній голос вічно сумнівається в собі Терезам і Водоліям. Чи не краще! Але головне зрозуміти це не надто пізно.

Що робити: боятися невигідно. Мета страхів — захистит нас від чогось нового, того, що ми ще не знаємо. Усвідомте, звідки ростуть ноги у вашого страху, і постарайтеся його подолати — впустіть у життя зміни.

Пошук ідеального чоловіка

Проблема: образ ідеального чоловіка формується у свідомості кожної дівчини ще в дитинстві, і, на жаль, саме він часом стає перешкодою до зустрічі з любов’ю. Адже образ — якісь рамки, виглянути за межі яких не так-то просто. Особливо часто стикаються з цією проблемою дівчата Скорпіони, Близнюки і Козероги.

Що робити: постарайтеся дати чоловікові шанс, навіть коли вам не подобається його робота або відштовхує родимка на щоці. Поспілкуйтеся з людиною, і тільки потім робіть висновки, щоб випадково не забракувати свою половинку. І пам’ятайте: ніхто не ідеальний, навіть ви. Тому несправедливо вимагати досконалості від інших.

Дізнайтесь більше:

Навчіться бути слабкою

Проблема: жінка, як мати і берегиня домашнього вогнища, є втіленням пасивного початку інь. Чоловік, як воїн і годувальник, уособлює активний початок ян. Коли жінка розвиває в собі риси ян (активність, незалежність, воля, агресія, напір), вона кидає виклик природі. Можливо, їй вдасться добитися великих успіхів в кар’єрі, але недолік енергії інь і надлишок енергії ян завадять їй зустріти половинку. Про це варто серйозно задуматися одиноким представницям знаків Овен, Лев і Діва.

Що робити: Чи не демонструйте силу і незалежність в суспільстві чоловіків. Вчіться бути слабкими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут