додому Сім'я і відносини

Як закохати в себе чоловіка своєї мрії?

1415

Добре мати справу з холодильником: купила, привезла додому, розпакувала, прочитала інструкцію на п’яти сторінках – і порядок, можна робити з ним що захочеш. З чоловіками все набагато складніше …закоханий чоловікПсихологи виділяють чотири основних критерії, за якими ми вибираємо (іноді свідомо, іноді несвідомо) супутників життя. Якщо ви приймете їх до уваги, то зможете зачарувати практично будь-якого чоловіка. Але будьте обережні: якщо переборщити, то ефект вийде прямо протилежний.

Потяг

Фізичний та емоційний потяг пояснюється тисячею різних причин: хімічні реакції, попередній досвід, потаємні фантазії, настрій і навіть такі дрібниці, як погода за вікном. Більшість цих «чому» нам, на жаль, непідвладні. Чим ви привабливіша зовні, тим більше у вас шансів. «А як же мій внутрішній світ?» – Можуть обуритися деякі. Так в тому-то й річ, що якщо багатий внутрішній світ НЕ обгорнутий в привабливу упаковку, то чоловік навіть не буде розбиратися, які думки живуть в голові, яку вже три дні не мили. І ми говоримо не про природну красу – тут вже кому як пощастило, – а про доглянуте волосся, акуратний макіяж, підтягнуту фігуру, зі смаком підібраному одязі – і це вже питання не везіння, а власної ліні.

Перебір: чоловікам не подобаються жінки, занадто зациклені на власній зовнішності, не здатні говорити ні про що, крім косметики, модні тенденції та дієти. Чоловік повинен вважати, що ваша зовнішність – результат хорошої генетики, здорового сну і нервової системи.

Спільність інтересів і життєвих цілей

Хороша приказка стверджує, що «протилежності притягуються», а сувора реальність переконує нас, що протилежності довго разом не живуть. Тому якщо ви робите ставку не на короткий роман, а на довге і щасливе спільне життя, то ви повинні вишукувати, всіляко підкреслювати і культивувати загальні риси, звички, хобі, життєві принципи. Почніть з малого: йому подобається все французьке? Ну треба ж, який збіг: а ви якраз фахівець з французьким поцілункам і французької кухні.

Перебір: бажаючи догодити чоловікові, не варто вивертатися навиворіт і прикидатися. Наприклад, зображати інтерес до футболу, хоча насправді терпіти його не можете. Рано чи пізно обман все одно розкриється, тому намагайтеся шукати реальні «точки дотику».

Взаємність

Чоловікам подобається завойовувати жінку, вони не цінують занадто легкі перемоги. З іншого боку, якщо чоловік не відчуває навіть тіні інтересу з боку дами, то він швидко робить висновок: «Схоже, тут клювати не буде». Тоді він змотує вудки і йде шукати інші, більш «рибні» місця. Тому так важливо оволодіти мистецтвом флірту – довгі погляди, спокусливі посмішки, невипадкові дотику, жарти на межі фолу … Ваша поведінка має говорити йому: «Ти мені подобаєшся, але ти тут не один такий, і завоювати мене буде непросто».

Перебір: як правило, на першому побаченні чоловік думає лише про те, чи вдасться йому напроситися до вас додому «на чашечку кави», а якщо ви в цей час подумки вже вибираєте шпалери для дитячої кімнати, то виходить жахливий дисонанс. Представники сильної статі взагалі бояться жінок, яким, за влучним чоловічому визначенням, «занадто хочеться заміж».

Дізнайтесь більше:

Схвалення оточуючих

Яким би незалежним не хотів здаватися чоловік, він навряд чи зв’яже свою долю з жінкою, яка не подобається його друзям, батькам і собаці. Джордж Клуні, наприклад, в минулі роки негайно позбавлявся від подружок, якщо їм не вдавалося подружитися з його домашнім улюбленцем – кабаном Максом. Що вже говорити про тих невдалих дівчат, які примудряються налаштувати проти себе потенційну свекруху. Висновки робіть самі.

Перебір: ви не стодоларова банкнота, щоб усім подобатися, тому нічого страшного, якщо декому з оточення чоловіки вашої мрії ви прийдете не до смаку. Прийміть це як належне і не намагайтеся підлабузнюватися і принижуватися, аби заслужити схвалення всіх і кожного. Сьогодні ви, професійний кухар, смиренно слухаєте, як майбутня свекруха вчить вас готувати тюфтельки, а завтра вона вже не соромиться прилюдно робити вам зауваження і критикувати ваш гардероб. Зрештою, не тільки ВИ повинні подобатися, але і ВАМ теж повинні подобатися. І чоловік, і його звички, і його принципи, і його родина, і навіть його собака.

попередня статтяЧому другий шлюб міцніший?
наступна статтяЯк зустріти своє кохання?

Додати коментар