додому Мода і стиль

Як правильно носити джинсову сорочку: хороші і погані комбінації

1830

Коли мова заходить про джинсову тканину, насамперед, виникають асоціації з брюками. Але у світі чоловічої моди джинсовій сорочці теж є що сказати. Вона в тренді ось вже протягом декількох сезонів і, безсумнівно, буде користуватися попитом ще багато років. Джинсова сорочка поступово стає невід’ємним предметом чоловічого гардероба, тому необхідно знати, як правильно носити джинсову сорочку.

11-12-14-foto-600x310-1

Дотримуйтесь правил стилю

Насамперед, не варто носити джинсову сорочку з брюками джерсі або спортивними шортами, це два повністю протилежних стилі. В даному випадку ідеально підійдуть бавовняні штани. Повністю виключається велюр, перевага віддається більш легким тканинам, таким як бавовна або трикотаж.

На рівні курток обмеження незначні. Кращим доповненням образу стануть шкіряні куртки, куртки типу «пілот» або всім відомі куртки «тедді». Для взуття ніяких заборон. Іноді мода проявляє розуміючий характер.

Колірні поєднання

Джинсова сорочка відмінно виглядає в поєднанні з джинсовими брюками, просто необхідно дотримуватися гармонії колірної гами і контрастів. Не варто носити темну сорочку з темними джинсами, краще їх свідомо візуально розділити. Зробити це можна за допомогою яскравого паск, наприклад, бежевого, білого, зеленого, але ні в якому разі не синього, в тон колірній гамі сорочки і штанів.

Біла, чорна або сіра футболка послужить відмінним вивертом, щоб виділити джинсову тканину. Не надягайте з джинсовою сорочкою кольорові речі. Не забувайте, що вибір взуття за вами. Можна залишити снікерси або джинсові дербі.

Денім – матеріал зі світу чоловічої моди. Він залишається одним із символів чоловіків, тому постарайтеся приручити його.