додому Фітнес і спорт

Прибираємо жир на животі: вправи, які перевернуть ваше життя

1963

Бодіфлекс – це прості вправи для плоского живота і стрункого тіла, що включають елементи розтяжки і дихальної гімнастики. Комплекс охоплює всі групи м’язів, починаючи з мімічних м’язів обличчя і закінчуючи литками ніг. Однак включає, як не дивно, всього з десяток вправ, виконання яких займає 20 хвилин в день.забираємо жир на животі

Основа бодіфлекса – дихання

Особливістю даної техніки є залучення кисню, як природного антагоніста жиру, для його спалювання. Щоб домогтися цього достатньо лише глибоко і правильно дихати, що становить основу вправ для плоского живота і боків. Паралельно з диханням слід виконувати вправи, спрямовані на розтяжку м’язів.

Комплекс виконується виключно зі втягнутим животом, що тренує внутрішні м’язи  і прес. Вправа вакуум для плоского живота стимулює, в тому числі і шлунок (це ж теж м’яз). Завдяки чому природним чином знижується апетит.

Перші результати аеробні вправи для спалювання жиру на животі дадуть вже на третій день, коли «черевце» підтягнеться, а через тиждень почне повільно, але вірно «танути». Стежити за динамікою слід з м’якою рулеткою, проводячи вимірювання обсягів живота, стегон, сідниць.

Техніка дихання

Перш ніж приступати до вправ для живота і талії, слід відпрацювати техніку дихання. Раджу потренуватися в ній пару днів, перш ніж починати працювати над собою. Спочатку буде крутитися голова, долати кашель, адже ви будете вдихати так, як не дихали раніше. Але це швидко мине. Отже, почнемо.

 1. Встаньте, злегка зігніть ноги в колінах, упріться на них руками.
 2. Зробіть видих через рот, повільний і дуже плавний. Видихайте все-все, що є в легенях, і навіть те, що є в животі. Вам повинно здаватися, що на видиху ви висохли і перетворилися на «бурульку».
 3. Коли всередині порожньо, зробіть різкий вдих носом. Він повинен вийти різким сам, мимоволі, немов насос засмоктує повітря всередину. Вдихніть дуже глибоко, сильно, повними легенями!
 4. На частку секунди затримайте кисень в собі і видихніть вкрай різко через рот. Цей видих повинен бути майже миттєвим, швидким, зі звуком.
 5. І після цього втягніть живіт наскільки можете сильно. У такій позі ви будете виконувати вправи для спалювання жиру в домашніх умовах.

Комплекс для живота

Якщо ви хочете прибрати жир з живота, вправи повинні включати весь комплекс бодіфлекса, який допоможе опрацювати також стегна, сідниці і верхню частину тіла. Зараз ми представимо коротку техніку, як прибрати живіт – вправи для плоского живота потрібно робити всього по 3 рази кожну. Загальний час стану внутрішнього вакууму має становити 8 секунд .

Лев

Тонізує живіт, стимулює м’язи обличчя.

 1. Зробіть дихальний комплекс у звичайній позі.
 2. Поверніть губи в колечко, висуньте язик якомога нижче. Очі підніміть вгору, відчуваючи, як розтягуються м’язи обличчя.
 3. Вдихніть, повторіть, починаючи з дихальною техніки.

У цій вправі працюють відразу 40 мімічних м’язів і ваш прес.

Потворна гримаса

Повертає тонус шиї і зміцнює прес.

 1. Зробіть дихальний комплекс у звичайній позі.
 2. Відкиньте голову назад, відчуваючи розтягування м’язів шиї. Рівні руки заведіть злегка назад.
 3. Через 8 рахунків вдихніть, повторіть.

Дізнайтесь більше:

Бічна розтяжка

Повертає вам талію.

 1. Зробіть дихальний комплекс у звичайній позі.
 2. Зробіть випад ногою в бік, перенесіть на неї вагу. Протилежну руку заведіть за голову і тягніться за нею в сторону випаду.
 3. Через 8 рахунків вдихніть, повторіть в обидві сторони.

Черевний прес

Працює з передніми м’язами живота.

 1. Ляжте на підлогу, ноги зігніть в колінах. Зробіть дихальний комплекс.
 2. Зі втягнутим животом відірвіть верхню частину тіла від підлоги, працюючи пресом. Головою не допомагайте, закиньте її злегка назад.
 3. Через 8 рахунків вдихніть, опустіться, повторіть.

Ножиці

Знову працює прес.

 1. Продовжуйте лежати на підлозі, ноги покладіть рівно, трохи розведіть. Зробіть дихальний комплекс.
 2. Підніміть ноги над підлогою і виконуйте максимально широкі махи в сторони, немов ріжете повітря.
 3. Опустіть, вдихніть, повторіть.впорави для живота

Кішечка

Розтяжка спини і преса.

 1. Встаньте на карачки, зробіть дихальний комплекс.
 2. З втягнутим животом прогніть спину максимально вгору.
 3. Через 8 рахунків вдихніть, повторіть.

Працюючи в техніці бодіфлекс, не забувайте пити 1,5 літра води на день. Ніякі дієти не потрібні, можете їсти, що завгодно. Але щоб результат був відчутніше, від випічки і смаженої картоплі варто відмовитися.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут