додому Краса і здоров'я

Небезпека коронавірусу для ракових хворих

30

Пацієнти зі злоякісними новоутвореннями, які нещодавно отримували лікування, на 75% частіше вмирають від коронавірусу, у порівнянні з тими, хто не має пухлини. Але ті, хто не отримував хімієтерапії або опромінення підвищеного ризику смерті від коронавірусу, не мали.

Дослідники з онкологічного центру при Університеті Техасу, що є одним із найбільших медичних закладів цього профілю в країні, зібрали інформацію про результат коронавірусу у пацієнтів з раком залежно від того, який тип лікування вони отримують. Було встановлено, що пацієнти, які проходять через будь-який вид лікування, на 74% частіше помирали від коронавірусу і на 69% частіше потребували реанімації, порівняно з тими, у кого раку не було.

При цьому хворі, які проходили через хіміотерапію або опромінення, знаходилися в найбільшій групі ризику, хоча дослідники не з’ясували, чому. Дивним було те, що хворі на рак, які не проходили через лікування останнім часом, не мали підвищеного ризику смерті від COVID-19.

Дослідники вважають, що пацієнти з раком, які захворіли на COVID-19, повинні отримувати специфічне лікування, ніж інші хворі. Це пов’язано з тим, що вони можуть мати різні потреби в цьому лікуванні, залежно від тієї терапії, яку вони отримували у боротьбі зі своїми пухлинами.

Джерело

попередня статтяЯк зняти запалення та біль у горлі за допомогою соди без шкоди організму: поради дієтолога
наступна статтяЯк вибрати корисний для здоров’я сир

Додати коментар