додому Гороскоп

Гороскоп на 2016 рік за Східним календарем

У 2016 році правити балом буде Вогняна Мавпа. Натура цієї істоти відрізняється грайливістю, креативністю, дружелюбністю, енергійністю і завзятістю. Це означає, що люди в 2016 році, зможуть проявити себе у всіх сферах діяльності, будуть викладатися по максимуму, чого немає у році Дерев’яною Кози.Східний гороскоп на 2016У цей період необхідно прагнути до нових знайомств, постійно бути серед друзів, заводити корисні зв’язки. Потрібно пам’ятати, що тварина любить комунікабельних людей, а головну роль в досягненні цілей зіграє інформація, яку можна і потрібно отримувати з різних джерел.

Характеристика Вогненної Мавпи

Мавпа по своїй натурі дуже товариська, добродушне і вертка тварина, якій вдається легко втиратися в довіру і йти на контакт з незнайомими людьми. Ця істота різнобічно розвинена, володіє великими знаннями і творчими здібностями.

Їй легко вдається створювати міцні любовні зв’язки, які дуже важко розірвати. Для своїх обранців готова зробити все: дістати зірку з неба, приготувати романтичну вечерю або ж зірватися в захоплюючу подорож.

Зауважимо, що тварина володіє і поганими рисами характеру, які також можуть вплинути на долі людей. Наприклад, вона хитра, іноді брехлива, частенько потрапляє в делікатні ситуації і любить грати з законом.

Жінка — Мавпа

2016 рік віщує всім жінкам цього знаку різноманітне і цікаве життя. Незважаючи на той факт, що вони люблять купатися в чоловічій увазі і знаходиться завжди в центрі, представниці символу є прекрасними дружинами і прагнуть створити постійні сімейні відносини. Якщо в планах скоріше отримати  колечко на палець, то ці мрії в 2016 році швидше за все здійсняться.

Чоловік — Мавпа

Всім представникам чоловічої статі, що народилися під знаком Мавпи, в наступаючому році слід стати розсудливими, взятися за розум і створити, нарешті, міцну сім’ю. Якщо існують проблеми зі здоров’ям, то потрібно терміново звернутися до лікаря, а не відкладати похід в довгий ящик, тому маленькі проблеми можуть легко перерости у великі.

Дізнайтесь більше:

Гороскоп на 2016 рік для всіх знаків Східного календаря

Щур

Люди, народжені під цим знаком, можуть очікувати в 2016 році, як удачу, так і безліч стресових ситуацій. Вони повинні будуть проявити витримку, розуміння, лояльність і поблажливість до оточуючих, але не давати послаблень собі. Можливо, трапиться так, що вигідні зв’язки розірвуться, а взаємини з коханими опиняться на межі розвалу.

Бик

Багатьом бикам в майбутньому році вдасться досягти фінансового благополуччя. Мавпа надає цим знакам можливість проявити себе в кар’єрі, тим самим підштовхує до поповнення гаманця. У важливих справах, бикам потрібно розраховувати тільки на себе, а не чекати допомоги від когось іншого. 2016 обіцяє бути спокійним і врівноваженим, без зайвих стресових ситуацій.

Тигр

Всім хто бажає домогтися успіху в прийдешньому році, слід розпалити всередині справжнього звіра, проявити агресію і силу і не боятися ризикнути. Тиграм необхідно бути уважними, не розповідати про свої плани, бо можна потрапити в пастку, спритно розставлену заздрісникам. 2016 складеться вдало, якщо представники цього знака довіряться своєму внутрішньому чуттю і перестануть лінуватися.

Кролик

Рік Вогняної Мавпи підштовхне Кроликів до активних дій, щоб ті не упустили свою удачу. Не варто розмінюватися на дрібниці, адже так можна упустити вигідну угоду або проморгати свою другу половину. Домогтися усього чого тільки бажали, зможуть ті, хто забувши про сон і відпочинок, будуть працювати і ще раз працювати.

Дракон

Грядущий рік забезпечить людей, народжених під цією зіркою новими знаннями, які вони зможуть направити в потрібне русло. Дракони особливу увагу повинні приділяти малозначним речам, адже серед крупинок іноді трапляються справжні діаманти. Можливо, деяким особистостям захочеться змінити обстановку і вони переїдуть на нову квартиру, або взагалі, виїдуть в іншу країну.

Змія

На початку 2016 більшість Змій зможуть виділитися і реалізувати себе в кар’єрі. Правда, це трапитися, якщо вони не будуть сидіти склавши руки. Не варто економити на підвищенні кваліфікації, тому що надалі це грошове вкладення принесе гарні плоди. У цей період Змії зрозуміють, як добре володіти інформацією і де зручніше застосовувати свої знання.

Кінь

Усіх, хто народжений під знаком Коня, в новому році чекає просування по службі. Налагодяться стосунки з колективом, завдяки тому, що Коні по своїй натурі невгамовні і активні особистості. Через свої лідерських здібностей, вийде домогтися визнання серед колег і начальства.

Коза

Для Кози можливі невеликі труднощі на початку року, які їй доведеться вирішувати поодинці. Але такий стан речей навпаки зробить її сильнішою. Песимісти можуть вирішити, що 2016 буде повним невдач, а оптимістам, навпаки, припадуть до душі випали випробування, які допоможуть зміцнити силу волі і характер.

Півень

2016 для Півня стане проблемним і невдалим. В силу складного характеру цього знака, вирішувати всі проблеми він змушений буде один, бо друзі не витримають натиску. Астрологи радять переглянути свої пріоритети і помиритися з найближчими людьми, щоб в кризові моменти отримати від них підтримку.

Собака

Особливих переживань і негараздів в 2016 році Собакам можна не чекати, але це не означає, що можна розслабитися і забути про небезпеку. Необхідно більше часу приділяти сім’ї, подбати про поліпшення побуту. Щоб стати ближче до рідних, варто проявити увагу і допомагати їм у скрутну хвилину.

Свиня

У житті людей, народжених під знаком Свині, з настанням року Мавпи відбудеться багато змін. Але вони будуть сповнені оптимізму, тому всі ці зміни зустрінуть з посмішкою. Необхідно більше часу приділяти сім’ї, а якщо є можливість, то поїхати відпочивати в якусь екзотичну країну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут