додому Гороскоп

Гороскоп на 2016 рік

Чи знаєте ви, що 2016 згідно Східним календарем буде роком Вогняної Мавпи? Мавпочка, весела невгамовна істота, неодмінно не дасть занудьгувати людям нашої планети. Це трапляється тому що характер правлячої тварини обов’язково позначається на протязі всього року, і людству стає цікаво, чого ж очікувати для себе в майбутньому.рік мавпиУ 2016 році намагайтеся якомога більше часу приділяти собі, родині, налагодженню тісних зв’язків з колегами на роботі, а також піклуйтеся про своє здоров’я. Не варто забувати про саморозвиток, читайте, дивіться цікаві передачі, спілкуйтеся з розумними людьми.

Якщо ви поставите собі мету в майбутньому році, то обов’язково її досягнете, адже завзятість та енергійність Мавпи зіграє всім на руку. Пощастить у починаннях таким знакам зодіаку, як Стрілець, Лев, Козеріг і Овен.

На початку року можливі невеликі психічні зриви у представниць жіночої статі, які відносяться до знаків Діви, Тельці і Терези. Можливо, ці люди будуть страждати від власного безсилля і відсутності допомоги з боку.

Взагалі, початок 2016 року для вогненних знаків, а саме Овен, Лев і Стрілець, вдасться сприятливим у фінансовому плані. Зірки радять цим знаком старанно працювати, зосередитися на основних завданнях, не витрачаючи свою енергію на незначні справи. Лише така стратегія принесе бажані плоди. Вогненні знаки завжди славилися сильним характером, завзятістю і працездатністю, в 2016 році ще й планети сприятимуть їм у цьому. Венера, Сатурн і Юпітер будуть вибудовуватися так, що у них вийде дихати вільно, а як відомо всі, хто відчуває свободу готові згорнути гори.

Дізнайтесь більше:

Що стосується земних знаків (Діва, Козеріг, Телець) вони відчую занепокоєння в середині року. Козерогів часто стануть супроводжувати невдалі дні, тому бігти проти вітру не потрібно. Якщо почала мучити втома, всі справи валяться з рук — зупиніться і відпочиньте. Виконати задумане можна в будь-який момент, а от якщо на це не буде сил — все одно невдачі не уникнути.

Близнюки, Водолій, Терези є повітряними знаками, і для людей, народжених під їх зіркою, 2016 рік буде роком розквіту кращих якостей. Активність, буйність життя, нові знайомства та подорожі принесуть цим знакам стільки позитивних емоцій, що сама доля дозволить приймати тільки правильні рішення, які в майбутньому приведуть вас до успіху.

Збільшення активності та значний прогрес у бізнесі і кар’єрі світить водним знакам — Рак, Риби, Скорпіон. Астрологи радять їм залишатися відданим своїй справі, не лінуватися, а наполегливо працювати. Зокрема це потрібно робити в період, коли Нептун буде в Рибах. 2016 — рік активних, впевнених у собі людей, саме він дозволить багатьом досягти самої заповітної мрії та здійснити її.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут