додому Краса і здоров'я

Чи шкідливо для емалі відбілювання зубів?

836

Більшість людей мріють мати бездоганну посмішку, білосніжні зуби уособлюють успішність і здоров’я. Сучасні технології в галузі стоматології допомагають втілювати ці мрії в реальність. Питання, яке виникає частіше всього: шкідливо відбілювання  для емалі зубів?

Вредно ли для эмали отбеливание зубов?

Розглянемо це питання докладніше. Принцип будь-якого виду відбілювання зубів (домашнє або кабінетне) будується лише на одній хімічній реакції. До складу активного відбілюючого гелю входить перекис водню, коли він проникає у внутрішні структури зуба, починається виділення вільних атомів кисню, які руйнують молекули природних пігментів, у результаті відбувається освітлення власних тканин зуба. Подальші маніпуляції (наприклад, опромінення спеціальною лампою, обробка лазером і т. д) служать тільки для прискорення реакції і поліпшення ефекту.

Можна зробити висновок, що відбілювання не пошкоджує емаль, для зубної тканини також немає негативних наслідків. Але це справедливо тільки в тій ситуації, коли процедура відбілювання виконується під контролем професіонала.

Існує ряд протипоказань до процедури:

  • Відбілювання зубів протипоказано жінкам в положенні і годуючим матерям.
  • Наявність алергії на препарати та речовини, які містяться у складі відбілюючого гелю.
  • Варто утриматися від процедури людям з тонкою пошкодженою емаллю зубів, при наявності не вилікуваного карієсу зубів, при захворюваннях тканин пародонту.

Процедура відбілювання зубів вимагає комплексного стоматологічного обстеження, яке може грамотно провести тільки кваліфікований лікар. При цьому професійне ставлення лікаря до пацієнта забезпечує відсутність неприємних наслідків процедури, знижується ризик пошкодження зубної емалі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут