додому Краса і здоров'я

Антицелюлітний масаж в домашніх умовах

1476

Масаж – це простий та еффектівний засіб від целюліту в домашніх умовах. Цю процедуру можна проводити як руками, так і за допомогою різних масажерів. Для того щоб підвищити ефективність масажу, застосовуються різні креми, гелі, масла і скраби.

09-04-15-foto-700x468-1

Антицелюлітний самомасаж

Це однин з найбільш доступних засобів боротьби з целлюлітом в домашніх умовах.

При проведенні масажу обов’язково потрібно дотримуватися наступних правил:

  • Перед сеансом масажу рекомендується прийняти теплий душ;
  • Руки не повинні бути холодними або вологими;
  • Масаж потрібно починати робити повільно і потім поступово прискорювати рухи;
  • Масажні рухи повинні бути плавними і легкими. Не варто прикладати значні фізичні зусилля, це може навпаки погіршити відтік лімфи з тканин;
  • Не можна проводити масаж в області паху і лобка, в підколінних ямках і у верхній частині внутрішньої поверхні стегна;
  • Масажувати живіт потрібно особливо обережно, легкими рухами.

Дізнайтесь більше:

При проведенні антицелюлітного масажу застосовується кілька основних прийомів, а саме:

  • Розтирання. Воно проводиться всією поверхнею долоні. Розтирання сприяє зменшенню товщини підшкірно-жирового шару, покращує відтік лімфи і підвищує тонус шкіри. На ногах цей прийом завжди виконують тільки в напрямку знизу вгору, а на стегнах і на животі рухи повинні бути круговими і виконуються за годинниковою стрілкою;
  • Натискання. Воно ділиться на глибоке і поверхневе. В останньому випадку шкіру відтягують і відпускають. При глибокому натисканні потрібно захоплювати обома руками максимально можливий ділянку шкіри з підлеглими тканинами і потім розминати ці тканини. При цьому саму шкіру не слід стискати. Такий прийом допомагає повернути м’язам втрачений тонус і сприяє усуненню зон целюліту;
  • Поплескування. Цей прийом являє собою серію ударів долонею або суглобами пальців руки, стиснутої в кулак.

Застосування масажерів

Для боротьби з змінами, що відбуваються в підшкірно-жировому шарі, також використовуються різні пристосування. Вони допомагають збільшити ефективність проведеного масажу і досягти кращих результатів. Для цього застосовують різні масажні банки, апаратні і ручні масажери, антицелюлітні щітки та інші засоби, які покращують місцеве кровопостачання і сприяють прискоренню обмінних процесів в тканинах.

Масажна щітка – одне з таких пристосувань. Її щетина обов’язково повинна бути натуральною і густою. Ручка щітки повинна бути зручною і досить довгою.

Не варто вибирати щітку з м’якою щетиною, так як масаж в цьому випадку не буде ефективним. Якщо після придбання з’ясувалося, що щетина дуже жорстка, то щітку можна замочити у воді. Це допоможе зробити волокна більш м’якими, а саму процедуру масажу – менш болючою.
Масаж з використанням щітки повинен проводитися тільки по сухій шкірі, масла і креми при цьому не застосовуються. Розтирання найкраще проводити по зонам, в напрямку знизу вгору. Спочатку слід обробити ікри, потім стегна і сідниці, і після цього потрібно перейти до масажу живота. За допомогою щітки необхідно здійснювати м’які кругові рухи (за годинниковою стрілкою). Але робити це потрібно так, щоб шкіра почервоніла.
Процедура не тільки покращує місцевий кровообіг і відтік лімфи, але і підвищує тонус всього організму, тому найкраще проводити її вранці. Після масажу потрібно прийняти душ або ванну.

Зазвичай достатньо двадцяти хвилин розтирань на добу. Проводити цей масаж потрібно щодня впродовж декількох місяців. Після зменшення проявів целюліту процедуру можна повторювати через день, а пізніше буде достатньо двох або трьох разів на тиждень.

Масаж за допомогою щітки не можна проводити на тих ділянках шкіри, де є варикозно розширені вени, які-небудь ушкодження або забиття.

Ще один ефективний спосіб в боротьбі з целюлітом – вакуумний масаж банками. Останні можуть бути скляними, гумовими або силіконовими. Всередині банки створюється зона розрідженого повітря, і за рахунок цього до шкіри і підшкірно-жирової клітковини приливає більше крові, клітини отримують більше кисню, і мікроциркуляція міжтканинної рідини поліпшується.

Антицелюлітний масаж з використанням різних засобів

Багато воліють використовувати для масажу спеціальні термоактивні гелі або креми. Вони викликають розширення поверхневих судин, і за рахунок цього поліпшується кровообіг в проблемних зонах. Такі засоби можуть застосовуватися і самостійно, без подальшого масажу. Але останній набагато покращує їх ефективність.

Замість кремів або гелів можна використовувати масажні суміші, що складаються з ефірних масел.

У домашніх умовах легко приготувати різні скраби. Це косметичні засоби містять тверді частинки і допомагають поліпшити місцевий кровообіг і циркуляцію міжклітинної рідини, а також очистити шкіру від відмерлих клітин. Наносити скраб потрібно тільки після душу або ванни, шкіра при нанесенні будь-якого складу повинна бути вологою. Це допоможе захистити її від пошкоджень.

Для боротьби з целюлітом застосовуються скраби з морською сіллю, крупномолотим кави, подрібненими абрикосовими кісточками, меленими вівсяними пластівцями, висівками, корицею або червоним перцем. Такі косметичні суміші можна приготувати самостійно.

Скраб необхідно акуратно, але інтенсивно втирати в шкіру. Ділянки тіла потрібно обробляти в напрямку знизу вгору. Процедуру не слід повторювати дуже часто, досить використовувати скраб раз в три або чотири дні.

Масаж – це дуже доступна процедура, яку можна проводити самостійно. Крім ручного самомасажу, можна використовувати антицелюлітні щітки або вакуумні банки. Додаткове застосування кремів, скрабів і антицелюлітних сумішей з олій допомагає досягти максимального ефекту від процедури.

попередня статтяМаска з аспірином для обличчя: проста процедура в домашніх умовах
наступна статтяЯк побороти страх перед виступом: способи самозаспокоювання

Додати коментар