додому Поради

7 міфів про продуктивність, які не відповідають дійсності

Порадам щодо підвищення продуктивності присвячено безліч статей. Вони дають корисні рекомендації, багато з яких можна віднести до помилок. Які міфи про продуктивність не відповідають дійсності, ніж їх краще замінити.

Копіюйте звички дуже успішних людей

Такий підхід нерідко заважає власним зусиллям людини. Не всі, кого спорудили на п’єдестал, підтримували максимальну продуктивність, суворо дотримувалися своїх звичок. Отримуйте натхнення від успішних людей, якими ви захоплюєтеся, експериментуйте з їхніми підходами до роботи, а не схиляйтеся перед ідолами.

7 міфів про продуктивність, які не відповідають дійсності

Максимально використовуйте кожну мить дня

Фактично організм людини не здатний діяти у такому режимі. Щодня є лише три-чотири високопродуктивні години. Якщо напружуватися протягом усієї зміни, можна швидко знизити творчі здібності. Визначте для себе найефективніший період часу, щоб вирішувати найскладніші проблеми.

Ставте перед собою великі цілі

Це небезпечна справа. Воно вимагає серйозних зусиль, в результаті людина видихається, впадає в смуток і відмовляється від поставленого завдання. Візьміть невелику мету та отримайте задоволення від її впровадження у життя.

Використовуйте винагороди

Багато рекомендацій щодо продуктивності пропонують за успіхи робити собі подарунки. Зовнішня винагорода підриває внутрішню мотивацію, коли людина вже знаходить завдання цікавою. Зосередьтеся не на результаті, а на самому процесі.

Будьте зайняті

Наявність щільного графіка роботи передбачає високу продуктивність, що відповідає дійсності. Довгий перелік справ викликає занепокоєння, доводить до знемоги. Багато хто потрапляє в пастку зайнятості, при якій немає продуктивності. Щоб уникнути такої ситуації, обмежте список важливих справ до трьох. Зробіть годинну перерву від електронних пристроїв. Навчіться говорити «ні» тому, що заважає продуктивності.

Візуалізуйте досягнення своєї мети

Така порада не завжди працює. Візуалізація змушує людину заспокоїтись, не намагатися щось робити. Вона перестає генерувати ідеї задля досягнення майбутнього. Зберігайте реалістичність, самі досягайте успіху.

Будьте суворими до себе, щоб залишатися продуктивними

Дуже складно підтримувати завищені вимоги, безкомпромісний режим. Внутрішній критик стимулює занепокоєння, депресію. Це згубно впливає довгострокову продуктивність. Будьте прихильними до себе, приймайте всі проблеми. Спробуйте вести внутрішню позитивну розмову. Це допоможе не почуватися невдахою.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут