додому Дієти і харчування

7 міфів про їжу, які заважають вашій продуктивності

352

Не секрет, що харчування впливає здатність концентруватися і вирішувати завдання. На жаль, з цих питань існує безліч помилок. Дієтологи пояснюють, що можна їсти, щоб досягти кращих результатів. Вони розвіюють міфи про раціон, що впливає на вашу продуктивність.

Кава заряджає енергією на весь день

Напій надає бадьорість, але має величезний недолік. Кава насичена кислотами, які посилюють запалення та можуть позбавити мінералів, необхідних для розумової та фізичної роботи. Їх можна заповнити, якщо вживати темно-листову зелень – шпинат, кресс-салат, капусту.

7 міфів про їжу, які заважають вашій продуктивності

Надмірне використання кофеїну в деяких людей збільшує рівень тривожності. Це знижує концентрацію та продуктивність роботи. Замініть другу чашку великою кількістю води. Зневоднення може призвести до падіння продуктивності.

Вуглеводи шкідливі для здоров’я, викликають втому

Суть у тому, що ці макроелементи є джерелом енергії для клітин. Важливо правильно вибрати їх. Є оброблені вуглеводи, які мають поживної цінності – білий хліб, рис. Вони дають енергію на короткий час, а потім настає втома. Є корисні вуглеводи, багаті на клітковину, антиоксиданти, вітаміни і мінерали, – це ягоди, фрукти і бобові.

Для оптимальної енергії потрібно часто перекушувати

Такий режим живлення викликає постійні коливання цукру в крові, що знижує увагу та продуктивність. Між їдою має бути 3-4 години. Рівень енергії буде стабільним, коли в раціоні достатньо білка та корисних жирів.

При сильній зайнятості їжу можна замінити добавками. Це помилка. Їжа містить широкий спектр вітамінів, мінералів, антиоксидантів, фітокомпонентів, які приносять користь здоров’ю. У добавках є окремі речовини.

Органічна їжа корисна

7 міфів про їжу, які заважають вашій продуктивності

Фактично це означає лише те, що продукти не містять пестицидів, гербіцидів чи штучних інгредієнтів. Наприклад, користі не приносять органічний тростинний або кокосовий цукор.

Після обіду потрібно випити чашку кави

Спад енергії в цей час – природний процес. Для підвищення продуктивності краще приготувати перекус, багатий на клітковину, білок і корисні жири. Кава у другій половині дня може призвести до порушення сну.

Всі калорії однакові

Така заява мало пов’язана з продуктивністю. На першому місці стоїть питання метаболізму. Якщо організм краще засвоює жири та білки, то дієта з високим вмістом вуглеводів, ті калорії, які ви споживаєте, не будуть ефективно відновлювати та живити ваше тіло. Багато людей обмежують їжу через страх набрати зайву вагу. Внаслідок голоду відбуваються затримка води, накопичення жиру, порушення травлення та сну. Усе це б’є по продуктивності.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

Додати коментар