додому Дієти і харчування

З чого почати схуднення — вибір методики

Ви вирішили краще харчуватися і скинути вагу. Це прекрасно. Але з чого почати схуднення? Як вибрати кращий підхід, коли існують сотні дієт?

Зміст статті [—ATOC—] [—TAG:h4—]

1-15-03-2015-700-498

Як правильно почати схуднення

Перш ніж внести будь-які зміни в звичний спосіб життя, спочатку потрібно зрозуміти, де ви перебуваєте зараз. З’ясуйте, який у вас індекс маси тіла (ІМТ). Порівняйте його зі здоровою вагою. Почніть записувати те, що ви їсте кожен день, і скільки вправ виконуєте.

Ви скажете: я і так знаю, що їм. Насправді це не так. Ми щодня їмо, не звертаючи на це уваги. Коли ви почнете це записувати, ви можете дізнатися про свої звички те, чого раніше не знали, і зрозумієте, що потрібно змінити.

Наступний крок дуже важливий. Потрібно прийняти рішення, якого доведеться дотримуватися довгий час. Якщо ви хочете змінити своє харчування і фізичні навантаження, ви не закінчите через шість тижнів, шість місяців або шість років. Вам потрібно вирішити, що ви збираєтеся дотримуватися змін все життя.

Які дієти і програми дійсно допомагають?

В основному, майже будь-яка дієта допоможе схуднути. Проблема в тому, що не одна з них не допомагає утримати бажану вагу.

Як вибрати, з чого почати схуднення жінці? Якщо ви хочете схуднути, не так важливо, яку програму ви виберете. Але для того, щоб утримати оптимальну вагу, вам доведеться використовувати різні стратегії.

Є деякі загальні фактори, які дозволяють утримати вагу після схуднення. Це велика фізична активність, дієта з низьким вмістом жирів і облік загальної кількості калорій. Крім того, потрібно періодично зважуватися і вести щоденник харчування. І щодня з’їдати сніданок.

Чи обов’язково виконувати вправи, щоб схуднути?

Ні. Якщо ви скоротите кількість споживаних калорій, ви можете сильно схуднути, не виконуючи ніяких вправи. Але вам абсолютно необхідно виконувати вправи, щоб утримати потрібну вагу. Якщо ви не готові значно підвищити свою фізичну активність, навіть не намагайтеся скинути вагу. Це не принесе тривалого результату. Вправи тут є ключем до успіху.

Наскільки активно потрібно займатися?

Рекомендоване навантаження — 1:00 в день. Дослідження показують, що люди, які з успіхом утримують бажану вагу після схуднення, займаються від 60 до 90 хвилин щодня.

Це може здатися непосильним навантаженням. Однак люди, які займаються з таким навантаженням, здатні утримувати вагу протягом декількох років після того як скинули близько 30 кг. Погодьтеся, що присвятити одну годину в день — не особливо висока плата за такий результат.

Ви можете розподіляти навантаження протягом усього дня. Необов’язково займатися цілу годину поспіль. Але більшість людей планує заняття на певний час дня. Наприклад, це може бути щоденна прогулянка або катання на велосипеді після роботи.

З чого почати схуднення: скільки калорій потрібно вживати?

Щоб схуднути, можна дотримуватися дієти з вмістом 1200-1400 калорій в день. Така кількість калорій допоможе дуже добре схуднути. Проблема в тому, що, хоча можна з’їдати 1200 калорій в день протягом декількох місяців, неможливо робити це вічно. Ви не будете наїдатися, і не зможете дотримуватися такої дієти.

Тому потрібно вживати стільки калорій, скільки можете, але єдиний спосіб збалансувати їх — це посилити фізичне навантаження. Чим більше ви займаєтеся, тим більше зможете їсти.

Як зберегти мотивацію для схуднення або підтримки ваги?

У людей немає проблем з мотивацією на короткий час. Наприклад, ви думаєте: «Через шість тижнів я йду на весілля, мені потрібно схуднути!» І, коли ви почнете худнути, це може бути досить легко. Всі говорять вам, як добре ви виглядаєте, тому результат вас радує.

Але час іде, і ваше захоплення вщухає. Вам більше не роблять компліментів, бо люди звикли до того, як ви виглядаєте. Вам доводиться покладатися на внутрішню мотивацію, що набагато складніше. Тому так важливо починати худнути, прийнявши тверде рішення дотримуватися змін все життя. Це нелегко. Однак, чим довше вам вдається утримувати вагу, тим це простіше. Після того як ви зможете утримувати її протягом трьох років, шанси, що успіх буде тривалим, досить високий.

Які продукти потрібно їсти, починаючи схуднення?

Хоча почати худнути можна, дотримуючись різних дієт, люди, які можуть підтримувати вагу після схуднення, зазвичай воліють продукти, багаті клітковиною і бідні жирами.

Але, найголовніше, ви повинні їсти продукти, які зможете їсти все життя. Дивіться на речі реально. Якщо ви любите морозиво, і збираєтеся дотримуватися дієти, яка забороняє його, швидше за все, така дієта вам не підійде.

Чи є добавки, які допоможуть схуднути?

В основному, вони не допомагають, але і не шкодять. Однак є свідчення того, що деякі з них все ж можуть принести шкоду. Краще не вживати спеціальні добавки для схуднення. Швидше за все, ви просто витратите гроші, і не отримаєте жодної користі.

І, звичайно, якщо ви бачите у продажу добавки, які обіцяють просте, швидке схуднення, розвертайтеся на 180 градусів. Якби це було правдою, всі були б худими.

Чи потрібно приймати рецептурні таблетки для схуднення?

Існують деякі дієтичні пігулки, які допомагають деяким людям. Але вони підходять не всім, і не є чарівним засобом. Вага не розтане, як тільки ви почнете їх приймати. В дійсності, самі по собі ці препарати сильно не допомагають: все одно потрібно дотримуватися дієти і виконувати вправи.

Якщо ви зацікавилися цими препаратами, зрозуміло, не можна приймати його без дозволу лікаря. Лікар допоможе вам вирішити, чи потрібно вам приймати такі таблетки.

Як почати голодувати для схуднення

Голодування на воді — це потужний і природний спосіб схуднути і позбавити організм від токсинів і хвороб.

Однак не можна голодувати більше трьох днів без спеціальної підготовки. Якщо ви новачок, почніть з часткового голодування. Пропустіть один прийом їжі в день (наприклад, обід), і випийте достатню кількість води в якості заміни. Робіть так протягом тижня. Це дасть вам уявлення про те, що таке голодування. Ви відчуєте напади голоду і симптоми детоксикації. Але ви також відчуєте посилену енергію, ясність розуму і відчуття благополуччя, яке завжди забезпечує голодування. Часткове голодування — це мудрий крок підготовки до голодування, який полегшить ваше завдання.

Попрактиковавшись в такому голодуванні протягом декількох тижнів, починайте 24-годинне голодування. Поступово ви зможете голодувати протягом більш тривалого часу, якщо ваше здоров’я це дозволить. Не поспішайте, і ставитеся до цього легко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут