додому Вагітність і діти

Якими будуть діти народжені в 2015 році (у рік Кози). Характеристика

1740

Згідно східним віруванням, а також китайським гороскопам діти народжені в 2015 році (у рік Кози) вважаються щасливчиками долі, оскільки отримають від життя так званих 3 дарунка небес, а саме – процвітання, щасливу сім’ю і гарний будинок. Для дитини-Кози дуже важливо досягати поставлених цілей, а також брати активну участь у долі своїх близьких і в цілому в усьому що відбувається навколо нього.

24-11-14-foto-poradnica600x451-1

Продовжуючи тему про те, якими будуть діти народжені в 2015 році і яка буде їх характеристика, слід зазначити, що для таких діток дуже важливі в першу чергу сім’я і дім, а також відчуття безпеки. Найчастіше діти, що народилися в рік Кози (Вівці), дуже ввічливі і доброзичливі, завдяки своєму люблячому серцю і постійному бажанням допомагати людям, у дітей Коз, як правило багато друзів. Діти народжені в 2015 році стануть для своїх батьків справжньою гордістю і радістю.

До негативних якостей діток, які народжені в 2015 р, можна віднести сильну образливість, адже вони легко можуть почати скаржитися і плакати через дріб’язок. Крім цього такі дітки погано сприймають критику, а подорослішавши у них, як правило, з’являється ще один недолік – постійні запізнення, що не завжди схвально сприйматиметься оточуючими.

Таким чином, якщо резюмувати все вищесказане, то характеристика дітей народжених у 2015 році Кози (Вівці) буде наступна: ці діти мудрі, скромні, м’які у вчинках, елегантні, але іноді песимістичні. Для них кращими друзями і партнерами по життю стануть Кабан і Кролик, а колір відповідний дитині Козі – синій (блакитний), стихія – вогонь.