додому Поради

Символ 2015 року

1236

Ось уже скоро п’ять тисяч років, як люди святкують новий рік за східним календарем, найбільш широко поширеному в країнах Східної Азії. Символ 2015 року — зелена Дерев’яна Коза, — тварина незвичайне, хоча і досить позитивна.

24-11-14-foto-poradnica600x400-1

Символ 2015

В першу чергу Коза буде прихильною до людей, що народилися в її рік, а сам рік буде досить спокійним і сприятливим для добрих справ, малих і великих починань, які ставлять своєю метою сіяти розумне, добре, вічне. Негативних перепадів прийдешній рік нам навряд чи принесе, тому трохи неспокійний, але цілком передбачуваний характер Кози, дозволить побудувати базу для майбутніх звершень.

Так як Коза любить спокій і доброту, то варто відповідним чином зустріти Новий рік, щоб тим самим привернути до себе це тварина, якій випала черга вести за собою людей в новому році. Необхідно нагадати, що Коза не надто дружить з фінансами, тому починаючи з підготовки святкового столу, потрібно продемонструвати певну відповідальність і раціональний підхід, щоб весь рік пройшов під знаком розумного витрачання грошових коштів.

Символ 2015 року — дерев’яна Коза, пророкує досить енергійний рік в деяких областях людської життєдіяльності, наприклад праці і навчання. Наполегливі і вперті отримають по заслугах і зможуть досягти нових висот, які принесуть їм шану, повагу і славу. Крім того, Коза любить все натуральне і природне, тому не варто дуже захоплюватися новомодними сувенірами й іншими плодами сучасних досягнень людини, а варто згадати про прості прикраси і подарунки, зроблені своїми руками з простих і натуральних матеріалів. На столі повинні бути овочі і фрукти, в тому числі й у вигляді салатів.

Особливу увагу необхідно приділити сімейним традиціям і зустрічі свята в колі сім’ї та найближчих родичів. Коза більшою мірою домувальниця, тому зустрічати її краще вдома, що абсолютно точно припаде їй до вподоби. Не завадить придумати собі оригінальний наряд, використовуючи для цього натуральні тканини, жовтого, синього і зеленого відтінків, найбільш улюблених козою. Категорично не рекомендується надягати червоне і чорне, причому і в оформленні квартири або будинку теж краще не використовувати подібні відтінки. Дотримуючись цих нехитрих правил, можна гарантувати, що рогата символ 2015 надасть вам підтримку і заступництво протягом усього року.

попередня статтяЩо принесе 2015 рік Кози?
наступна статтяЯкими будуть діти народжені в 2015 році (у рік Кози). Характеристика