додому Сім'я і відносини

Що принесе 2015 рік Кози?

2260

Наближається 2015 рік Кози, згідно зі східним календарем – коза ця синя або зелена дерев’яна. У перший молодик Водолія, в середині лютого 2015 року, Коза остаточно вступить у свої права, ознаменувавши початок своєї ери і нового року. Китайський календар не обіцяє легкого і позбавленого проблем року. Швидше навпаки, вперта Кізочка подарує нам чимало клопоту і метушні. Непередбачувані зміни можна чекати в кожній сфері життя, спритна тварина пролізе скрізь.

24-11-14-foto-poradnica600x334-1

2015 Кози

Порівнюючи з роком Коня, який минає – спокійним, плавним в рухах і мовчазно-гордовитим, наступаючий 2015 буде кардинально протилежним. Не варто планувати глобальні події задовго і будувати далекосяжні плани – запальна Коза цілком може зробити по своєму, упершись рогами, а Вам доведеться в аварійному порядку переглядати свої рішення. Однак, як і будь-який символ китайського календаря, Кізочка велика шанувальниця матеріального благополуччя, відсутності труднощів, взаєморозуміння в сім’ї та успіхів у роботі. І точно так само, як і всі попередні знаки гороскопу, буде намагатися допомогти Вам у досягненні своїх цілей і здійсненні мрії. Але от способи у неї, як і у всіх, втім, різні, і припадуть до душі не кожній людині. З іншого боку, мета виправдовує засоби, а тому Вам слід поглянути на Кізоньку під іншим кутом.

Так, спокою від наступаючого року можна не чекати, але хто сказав, що це погано? Пора б скинути з себе пил і звернути увагу на любов символу 2015 до прогулянок і пробіжок, чистоти і впертості. Утримуйте квартиру в постійному порядку, максимально часто роблячи прибирання, викидаючи непотрібне і позбавляючись від зайвого. Не забувайте і про чистоту думок і власного тіла – за все це Кізочка також дбає.

Будьте по-хорошому вперті, домагаючись своїх цілей і йдучи по життю з гордо піднятою головою. Отримайте посаду, про яку завжди мріяли, добийтеся симпатії об’єкта Вашої пристрасті, вирушайте відпочивати. Запишіться в спортивний центр, приведіть в порядок тіло, займіться собою і всі Ваші мрії стануть здійснюватися ще швидше. Частіше бувайте на свіжому повітрі, навчитеся кататися на лижах чи сноуборді, зробіть те, що давно хотіли.

Беріть тільки найкраще від хитрої Козочки, залишаючи негативні емоції, якщо не в році, що минає, так вже точно позаду. 2015 Кози принесе найяскравіші емоції та враження, якщо Ви зможете впоратися з цією рухливою і упертою твариною.

попередня статтяУ чому зустрічати рік кози 2015
наступна статтяСимвол 2015 року