додому Мода і стиль

У чому зустрічати рік кози 2015

1571

За кілька місяців до святкування нового року багато людей починають замислюватися про вбрання. Особливо це стосується представниць прекрасної статі. У чому зустрічати рік кози 2015 по радам астрологів може вибрати кожен для себе. Символом наступного року є дерев’яна коза. Тому всі речі, які одягаєте, повинні відповідати смаковим уподобанням цього представника тваринного світу.

24-11-14-foto-poradnica600x338-1

У чому зустрічати рік кози 2015

Козі притаманний своєрідний смак в одязі. Вона любить елегантні і дорогі речі. У такому випадку в якості наряду для зустрічі 2015 року необхідно віддати перевагу тим видам одягу, які пошиті з натуральних тканин. Кольори, які повинні бути в них обов’язково, це жовтий і зелений.

Коза любить лаконічні і класичні поєднання і відтінки. Для того щоб їй догодити, не потрібно одягати речі яскравих насичених кольорів, які виглядають по-кислому. Слід уникати нарядів із синтетичних тканин. Вони абсолютно не підходять для характеру, яким володіє дерево. Саме дерево є головною природною стихією наступаючого 2015 року.

Таким чином, ми розглянули, в чому зустрічати рік кози 2015 року. Багато людей не можуть використовувати одяг без аксесуарів. Слід відзначити ті, які радять застосовувати астрологи для того, щоб зробити новорічний образ більш гармонійним. У своїх рекомендаціях вони заявляють, що найкраще для зустрічі цього року підійдуть прикраси, які доповнені смарагдами і бурштином. Вони є чудовим доповненням нарядів, які виготовлені з шовкових і вовняних тканин. Для оригінальності новорічного образу можна віддати перевагу перлам. Крім цього не слід уникати і прикрас, в основу яких лягло використання дерев’яних матеріалів. Вони теж можуть додати розкоші образу. Всі ці новорічні наряди і доповнення до них у вигляді прикрас можна прикрасити всілякими невеликими шарфиками з шовку і брошками. Останні повинні бути у формі кози або аденофор.

Коза є граціозним представником тваринного світу. До того ж вона любить трудитися. Їй подобається чистота і краса. Тому важливим завданням є підбір такого одягу, щоб вона підходила до вашої зачіски. Крім цього важливо поєднання манікюру та макіяжу. В якості зачісок можна вибрати варіанти з косами. Макіяж повинен бути природним і не яскравим. Аромат потрібно вибрати із запахом приємних козі польових квітів.

попередня статтяЯк відбілити нігті?
наступна статтяЩо принесе 2015 рік Кози?