додому Поради

Дитячий розважальний центр “Гулліверія”

675

Сучасний торгово-розважальний центр Gulliver – чудове місце відпочинку сім’єю або з друзями, де можна сповна відчути насолоду приємним відпочинком, скуштувати страви від шеф-кухарів у відомих ресторанах, придбати трендові обновки в магазинах відомих брендів одягу, взуття, аксесуарів. Відвідувачі ТРЦ і жителі столиці отримали можливість відвідати усі розваги в одному місці.

У торговому комплексі побудований дитячий центр , який призначений для відмінного і захоплюючого проведення часу для дошкільнят та підлітків, які знайдуть розваги до душі.

Гулливерия – атракціони для всієї родини

Гулліверія – це чудові ігри для дорослих і дітей. Тут вас чекає територія неперевершених веселощів, дитячий майданчик, лабіринт з гарматами і батутами. Є цікаві атракціони для дітей, неповторні відеосимулятори, що дозволять кожному відчути себе спецагентом, гонщиком, протестувати свою спритність і вміння концентрувати увагу на важливих задачах. А апарати редемшн дозволяють за допомогою бонусів забрати собі бажаний приз.

У комплексі можна відсвяткувати дитячий день народження або просто насолодитись вихідним днем з рідними та друзями. Центр подарує прекрасний відпочинок, неперевершене задоволення і приємні спогади. Основною функцією центру є створення чудового настрою, забезпечення повноцінної безпеки на атракціонах. Саме тому встановлені найбільш високотехнологічні і технічно справні з точки зору безпеки атракціони від відомих виробників. Гулліверія запрошує батьків і дітей на дитячі розваги, відвідати світ незабутніх ігор, щирого сміху і щастя.

Тут є гральні автомати, лабіринт, батут і розваги для найменших відвідувачів, оригінальне дитяче кафе і кімнати для святкування днів народження. У Гулліверії є такі ігри:

  • автомати для діток з трьох років;
  • територія для найменших гостей;
  • водяний батут і каруселі;
  • лабіринт;
  • зона з диванами та столиками;
  • працює “Творча майстерня” для розвитку творчих здібностей;
  • дитяче меню.

У центрі кожен відвідувач може заглянути в кафе, спробувати спеціально створені страви або напій з дитячого меню і влаштувати малюкам святковий вечір з енергійними аніматорами. Гулліверія – це сучасне, безпечне і незвичайне місце, де дитина будь-якого віку відчує себе героєм, а дорослі ненадовго повернуться в дитинство, відчувши радість і легкість.

Де святкувати день народження малюка

У центрі розташовані кімнати, де можна весело відсвяткувати день народження в різній тематиці з аніматорами. Меню і сюжет свята, конкурси слід обговорювати завчасно. Дитяча кімната дасть можливість відсвяткувати незабутній день народження, який запам’ятається дитині на все життя.

Замовляючи кімнату на день народження, можна вибрати казкового героя, сюжетну лінію свята. У насичену програму також включається гра у боулінгу, цікаві майстер-класи, ігри з веселими аніматорами.

Якщо ви не знаєте, куди піти з дитиною, відправляйтесь за пригодами в дитячий центр Гулліверія у ТРЦ Gulliver, що розміщений біля метро (ТРЦ поряд зі станцією метро “Палац спорту”). Після відвідування лабіринту і батутів, перемог у змаганнях можна відпочити в кафе поряд з ігротекою, відновити сили, скуштувавши страви із спеціально розробленого дитячого меню.

Пріоритетом у розвитку комплексу для власників центру та для приваблення нових гостей є максимальна безпечність симуляторів. Контролюється працездатність автоматів, надається інструктаж правцівникам, а охоронці оберігають спокій відвідувачів. Розважальний центр – це захоплюючий світ розваг і сімейного дозвілля не лише для дітей, але і для дорослих!

Додати коментар