додому Краса і здоров'я

Як відбілити нігті?

Чимало дівчат у якийсь момент стикаються з таким явищем, як пожовтіння нігтьової пластини. Повернути нігтиками природний прозоро-рожевий колір цілком можливо, проте спочатку слід виявити причину виникнення даної проблеми.

Чому жовтіють нігті?

Давайте ж розглянемо основні причини пожовтіння нігтів.

Перед процедурами відбілювання нігтів необхідно виявити і усунути причину їх пожовтіння, інакше результат у відбілюванні буде нетривалим.

23-11-14-foto-600x389-3

Захворювання

Різного роду захворювання печінки і шлунка — ось одні з основних причин пожовтіння нігтів. Найчастіше дефекти, нерівності та зміни кольору нігтьової пластини, у відсутності явних зовнішніх чинників, можуть свідчити про розвиток захворювань внутрішніх органів або грибка. Кращим виходом з такої ситуації буде медичне обстеження. Після курсу призначених лікарем препаратів нігті знайдуть здоровий вигляд і колір.

Куріння

Надмірна пристрасть до куріння — ще один фактор, що веде до змін кольору нігтів. Пори рогової пластини здатні вбирати нікотин. Більше того, ця речовина з часом накопичується, що і призводить до пожовтіння. Єдине, але саме надійне рішення проблеми — це відмова від сигарет на користь здоров’я і привабливості.

Кава

При постійному вживанні великої кількості кави, в організмі відбувається накопичення пігменту, який власне і призводить до пожовтіння нігтів. Рішення також одне — знизити вживання кави в кілька разів.

Брак вітамінів

Не можна не включити в список можливих причин і брак деяких вітамінів в організмі. Зокрема: кальцію, а також вітамінів: A, E і D. У результаті того, що ми не стежимо за своїм здоров’ям і зважаючи на складний та інтенсивний ритм життя, в підсумку маємо авітаміноз, що власне безпосередньо впливає на стан нігтів. Вживання спеціальних вітамінних комплексів допоможе вирішити проблему.

Грибок нігтів

Досить складне захворювання, при наявності якого в нігтьових порах через грибок виникає зміна кольору (пожовтіння). Захворювання може призвести до складних наслідків, тому відразу ж при виявленні такого необхідно терміново звернутися до лікаря, так як без кваліфікованої допомоги і відповідного лікування просто не обійтися.

Взаємодія з хімічними компонентами

Засоби побутової хімії також можуть нашкодити нігтям: під час прибирання в будинку, при митті посуду або ж при пранні. Відбувається це через вбирання в нігтьову пластину містяться в даних засобах хімічних компонентів.

Захистити свої нігті в цьому випадку можна за допомогою використання спеціальних рукавичок, а також перейшовши на більш ощадні засоби, що не містять так званої «агресивної» хімії.

Неправильний манікюр і засоби для нього

Основними винуватцями пожовтіння нігтів, насамперед, виступають дешеві, низькоякісні декоративні покриття для нігтів — лаки. Як відомо, нігтьова пластина має пористу структуру, в результаті чого через неправильний манікю (без використання спеціальної основи) деякі хімічні компоненти лаків проникають в мікропори, викликаючи в підсумку потемніння нігтів.

Поряд з цим негативно позначатися на стані і кольорі нігтів можуть також засоби для видалення лаку з вмістом хімічних розчинників і ацетону. Не слід приносити нігті в жертву економії, використовуючи неякісну продукцію!

При виникненні труднощів з виявленням причини пожовтіння нігтів — обов’язково звертайтеся до лікаря.

Після усунення вищевказаних чинників необхідно допомогти нігтям повернутися в свою природну колірну гамму.

23-11-14-foto-600x407-2

Секрети відбілювання нігтів

Отже, коли ви розібралися з джерелом проблеми, приступаємо до її візуальному рішення.

Способи відбілювання нігтів можна умовно розділити на дві групи. До першої групи належать домашні процедури, які можна легко проводити самостійно, заощаджуючи час і кошти на відвідуванні косметолога. Друга група — це техніки, що застосовуються в салонах краси.

Методи салонів краси дають видимий моментальний ефект, але не виключають першопричину пожовтіння нігтя. Косметолог відбілить або освітлить нігтьову платину, або ж зафарбує її засобом, що містить особливий пігмент. Домашні ж способи допоможуть значно заощадити, але змусять трохи почекати на результат.

Отже, давайте ж розглянемо, якими засобами і способами можна відбілити нігті в домашніх умовах:

  • Догляд за нігтями за допомогою масла і крему з вітамінними комплексами, а також спеціальні відбілюючі лаки і відбілюючі олівці від довірених марок допоможуть позбутися проблеми пожовтіння нігтів. Інструкція щодо їх застосування буде на упаковці.
  • Хорошим відбілюючою дією володіє сік лимона. Після прийняття ванни для рук з відваром ромашки кожен нігтик протирають скибочкою лимона. Через декілька процедур ви переконаєтеся в ефективності способу. Робити процедуру потрібно 2 рази в день.
  • Перекис водню в поєднанні з харчовою содою в пропорціях 1: 2 також прекрасно прибирає неприємну жовтизну нігтів, якщо приготовлений склад нанести на них і залишити на дві хвилини. 2-3 процедур протягом дня буде цілком достатньо.
  • Додавши краплю гліцерину в чайну ложку 3% перекису водню, отримують суміш, якою можна проводити відбілюючі процедури, просто втираючи її в ніготь. Застосовувати процедуру потрібно 2 рази в день.

Результат домашніх методів гарантований, однак проявиться не відразу. Слід знати, що натуральний відтінок нігті придбають лише після поновлення рогових клітин, а повністю — коли відросте. Буде потрібно час, щоб відросла нігтьова пластина, а на це зазвичай проходить від одного до декількох місяців.