додому Поради

Як зустрічати 2015 Кози (Вівці)

Після року синього Коня, який закінчиться в лютому 2015 і коли 19 числа, місяць вступить у нову фазу, черга «конячки» займе синя Коза. Як же зустрічати 2015 Кози (Вівці), якщо слідувати порадам східних (китайських) звіздарів — давайте розберемося!

24-11-14-foto-poradnica600x375-1

Людина спостережлива, обов’язково відзначить, що за своєю поведінкою, коза тварина обережна, можна навіть сказати, сором’язлива. Незважаючи на це, провісники долі з приводу того як правильно зустрічати 2015 синьої Кози і вівці, позбавлені одностайної думки, особливо це стосується вибору кольору одягу. Одні вважають, що наряд повинен відрізнятися яскравістю і бути навіть зухвалим, інші навпаки, радять «згладити» колір і зробити його бежевим або кремовим. Спільність досягнута у виборі матеріалу, який не повинен містити синтетики і складатися лише з натуральної сировини.

Зустрічати новорічну ніч 2015 краще в прикрасах з каменями натурального походження, і якщо в жіночому вбранні будуть присутні смарагди і аквамарини, то весь 2015 обіцяє бути грошовим та матеріально стабільним.

Незайвим буде порада, що головним слід вважати все ж не вибір кольору одягу, а компанію, і саме святкування Нового року. Колектив краще підбирати не галасливий, з передбачуваною поведінкою. Рідні та близькі завжди бажана для такого випадку компанія. А як зустрічати 2015 Кози (Вівці), в плані кулінарного наповнення — цій тварині смакує тільки вегетаріанська їжа, тому відповідь напрошується сама.

Обмін подарунками з натурального дерева, надовго залишать гарний настрій і будуть доречними під час святкування, причому бажано, щоб вони були екстравагантними, з родзинкою.