додому Мода і стиль

Модні кольори 2015 (зими, весни і літа)

З наближенням 2015 багатьох модниць починає хвилювати питання про те, а які будуть модні в 2015 році кольори, оскільки, як відомо, колір є одним з найпотужніших проявів стилю. Правильно підібрана колірна палітра, допоможе не тільки підкоригувати тон шкіри, але й надати настрій будь-якому образу.

24-11-14-foto-poradnica600x440-1

І все ж, які все-таки кольори будуть в моді в 2015 році в т.ч взимку, навесні і влітку 2015 Оскільки першою на черзі йде зима, то відповідно їй і приділимо найбільше уваги. Традиційно у всіх у нас, найбільш холодний період року асоціюється з сірими і коричневими відтінками в одязі та взутті, але майбутній холодний сезон вирішив відійти від цього пуританського канону. Звичайно ж, зима не буде пофарбована в неонові відтінки, які не так давно були на піку моди — влітку 2014р. Колірна гамма заграє в зимові похмурі дні 2015 року, але це будуть модні благородні кольори, глибокі тони звичних для нас забарвлень.

Отже, нижче представлені тільки наймодніші кольори зими, весни і літа 2015 року:

1. Sangria — дуже цікавий і благородний темний відтінок рожево-червоного кольору. Багато хто напевно, знає про однойменний напій, назва походить від іспанського слова «sangre», що в перекладі означає «кров».
2. Aurora Red — це більш складний темний відтінок рожево-червоного, який практично завжди в моді у представниць прекрасної статі.
3. Mauve Mist — елегантність і романтика в одному флаконі. Прекрасний світлий відтінок фіолетового просто необхідно мати в зимовому гардеробі кожної дівчини, особливо, якщо найбільш модні модельєри представляють його в своїх колекціях.
4. Radiant Orchid — колір прекрасної фіолетовою орхідеї, є затребуваним трендом 2014р.
5. Cypress — величний колір кипариса, який додасть вам благородства в майбутньому 2015.
6. Bright Cobalt — зеленуватий відтінок темно-синього кольору.
7. Royal Blue — модний розкішний синій колір, його назва говорить сама за себе.
8. Aluminum — сталевий відтінок, який буде в моді взимку, навесні і влітку 2015 року та який добре поєднується з вищепереліченими модними кольорами.
9. Cognac — цікавий тон звичного для нас коричневого кольору буде затребуваний здебільшого навесні 2015, але й зима із задоволенням приймає його в свої модні колекції.
10. Misted Yellow — відтінок жовтого, що надає більше весняного настрою, який теж в моді і добре поєднується з Cognac.