додому Сім'я та стосунки

Прогноз на 2015 рік по знаках Зодіаку

1696

Прогнози на знаків Зодіаку на 2015 рік.

25-11-14-foto-600x455-1

ОВЕН (21 березня – 20 квітня)

Особисте життя
Яскравим і насиченим подіями цей рік обіцяє стати для вас, Овни! Різкі, несподівані зміни, бажання змінити своє, в тому числі і особисте, життя, може стати справжньою несподіванкою для вас та оточуючих. Не всі зміни будуть на краще, але те, що нудьгувати вам не доведеться – це точно. Тільки бережіть близьких і коханих. Вони можуть бути не готові до тих змін, які з вами відбуваються!

Робота
Професійна діяльність в наступаючому році підкине вам кілька цікавих завдань. Вам належить змінити звичні способи взаємодії з колегами і начальством, партнерами і конкурентами. Якщо ви будете готові змінюватися кожного разу по обставинам – вас очікує неймовірний успіх.

Здоров’я
З кінця лютого до початку квітня – найактивніший час, позитивний настрій і, як наслідок – відмінне самопочуття. Загострення хронічних захворювань, занепад сил і енергетичний спад чекає вас з середини листопада і до кінця року. Постарайтеся зустріти зиму 2015 – 2016 у всеозброєнні, гарненько відпочивши влітку і зміцнивши імунітет вітамінами!

ТІЛЕЦЬ (21 квітня – 21 травня)

Особисте життя
Зірки в 2015 році зроблять Тільців більш романтичними і чутливими. Можлива закоханість, причому вашу свідомість, мимоволі, може настільки прикрасити спосіб коханої людини, що коли, до кінця року, ілюзії розвіються, ви про це просто не дізнаєтеся. Тому утримайтеся протягом усього року від рішучих кроків. Не поспішайте пов’язувати своє життя з людиною, яку зустрінете – нехай відносини пройдуть випробування часом і здорового глузду.

Робота
У 2015 році для вас відкриються нові можливості, істотно підвищиться професіоналізм, і, як наслідок, покращиться матеріальний добробут. Перешкодити цьому може лише ваша самовпевненість на початку літа, коли кілька непродуманих дій загрожують завести вас в глухий кут. Тільці, народжені в кінці знака – успіх у цьому році буде даватися нелегко, але зате плоди вашої праці виявляться дуже гідними!

Здоров’я
Тільці, народжені в травні, будуть відчувати в цьому році більше труднощів зі здоров’ям, ніж ті, хто народився у квітні. Основною проблемою буде емоційний настрій. Зірки схиляють вас до песимізму і підтверджують, що «всі хвороби від нервів». Відвідуйте гумористичні концерти, проводите час з близькими, посміхайтеся своєму відображенню в дзеркалі, і будете здорові!

БЛИЗНЮКИ (21 травня – 21 червня)

Особисте життя
Протягом року ви занадто серйозно будете ставитися до всього, що з вами відбувається. В особистому житті, це якість, швидше, зашкодить, так як романтичність, натхнення та ілюзії любові для вас виявляться дивними поняттями, що не мають нічого спільного з суворою реальністю. Для Близнюків, які вже знайшли свою половинку – відсутність змін на благо. Для тих, хто в пошуку – дозвольте собі розслабитися, не чіпляйтеся до претендентів на ваше серце – відлякаєте!

Робота
Можливості, які будуть відкриті перед вами в 2015 році, виявляться зовсім не очевидними, їх потрібно буде розглянути в купі невідкладних справ і суєти. Але якщо ви будете терплячі і наполегливі, то зумієте знайти вірний шлях у житті і наблизитися до здійснення свого призначення. Дійте всупереч труднощам, і ви прикличете удачу на найближчі 9 років!

Здоров’я
Уявлення про самопочуття в цьому році у вас можуть бути не цілком вірними – там, де дійсно, потрібно подбати про здоров’я, ви можете відмахнутися, а щось незначне «роздути» до нерозумних меж. Особлива шкоди вам можуть завдати хімічні препарати, що змінюють свідомість – це і алкоголь, і ліки, які ви можете вживати, займаючись самолікуванням. Обов’язково звертайтеся за допомогою до професіоналів.

РАК (22 червня – 23 липня)

Особисте життя
Романтична закоханість в середині року дуже підніме настрій і прикрасить життя, але чи виросте воно у щось більш серйозне, буде залежати тільки від вас. Сімейним ракам може здатися тісно в рамках стабільних відносин, але до кінця року пристрасті вляжуться, і особисте життя буде повністю вас задовольняти!

Робота
Ви відчуєте підйом і натхнення в роботі. Вже в початку року відкриються нові можливості для самореалізації, багато виявиться приємною несподіванкою. Зірки в 2015 році схиляють вас до різких змін. Не тримайтеся за старе – відкрийтесь новим перспективам і вам дуже сподобається результат!

Здоров’я
Щоб підтримати своє здоров’я, вам буде потрібно серйозно і організовано підійти до питань профілактики. Багатьох неприємностей ви зумієте уникнути, просто підтримуючи здоровий спосіб життя. Правильне харчування, режим дня і помірність у всьому – стануть вашими кращими друзями і зроблять вас здоровими!

ЛЕВ  (24 липня – 23 серпня)

Особисте життя
Цього року Леви прикують до себе увагу, незалежно від штампа в паспорті. Зірки допомагають вам стати ще яскравіше, оригінальніше, і наділяють унікальною харизмою. Ваші найзаповітніші бажання, що стосуються особистого життя цього року будуть виконані. Леви, які ще не зустріли свою половинку – готуйтеся до цікавої і насиченої подіями весни.

Робота
Наступаючий рік готовий винагородити Левів за намагу. У вас з’явиться можливість зміцнити своє становище на роботі і показати себе справжнім професіоналом. З середини червня і до кінця вересня в кар’єрі буде деяке затишшя – відмінний час для відпустки. Кінець року обіцяє бути дуже насиченим і принесе успіх!

Здоров’я
Цього року найбільшу увагу звернуть на себе зуби. Якщо ви ще не пролікували їх – саме час це зробити. Загальний стан трохи погіршиться в середині року – незадовго до свого дня народження ви можете відчути занепад сил і втому. Можлива навіть застуда у спекотні літні дні. В інший час зірки будуть прихильні до вас, і здоров’я не підведе!

25-11-14-foto-600x450-1

ДІВА (24 серпня – 23 вересня)

Особисте життя
Цей рік – дуже важливий для вас. Практично всі люди, які виявляться у вашому оточенні, не випадкові. Настає рік дуже серйозних рішень, що стосуються особистого життя – при цьому життя буде відчувати вас на міцність, твердість і послідовність. Пам’ятайте, що в підсумку, все закінчиться дуже добре!

Робота
Протягом усього року ви зможете зосередитися на самореалізації і добитися успіху в нових починаннях. Вам не важко поліпшити своє матеріальне та соціальне становище. Але до середини червня реалізувати всі задумки буде складно – доведеться чимось пожертвувати, відмовитися від яких-небудь ідей, щоб, зрештою, все склалося найкращим чином.

Здоров’я
Дуже серйозно в цьому році слід поставитися до свого здоров’я. Особливо зверніть увагу на шлунково-кишковий тракт і жовчовивідні шляхи. Не навантажуйте печінку, дотримуйтесь дієти, якщо вона вам приписана, і утримайтеся від смачної, але не здорової їжі.

ТЕРЕЗИ (24 вересня – 23 жовтня)

Особисте життя
Бурхливі події чекають представників знаку Терези в особистому житті. Вам захочеться чогось нового, але прагнення до змін може обернутися як на благо, так і на шкоду, тому проявляйте чуйність до тих, кого ви любите. Якщо ваше серце вільне – не бійтеся змінюватися і ризикувати і вас чекає удача!

Робота
Ви зумієте зміцнити своє становище на роботі в 2015 році, якщо будете готові проявити терпіння і взяти на себе додаткові зобов’язання. Вас чекає удача в навчанні і поїздках. Деяким представникам знаку Терези навіть вдасться зрозуміти і реалізувати своє призначення.

Здоров’я
Відмінне самопочуття в першій половині року. Починаючи з серпня, зірки схиляють Терезів приділити своєму здоров’ю максимум уваги – занепад сил і зниження імунітету можуть призвести до несподіваних, але досить тривалих захворювань. Тому до осені ви повинні підійти у всеозброєнні!

СКОРПІОН (24 жовтня – 22 листопада)

Особисте життя
Надмірний оптимізм може істотно зашкодити вашому особистому житті в 2015 році. Відповідальність і серйозність знадобляться вам не менше, ніж романтичність. Постарайтеся повністю зосередитися на партнері, а не на своїх потребах, і вам повернеться набагато більше, ніж ви віддали!

Робота
Зірки нададуть вам відмінні можливості для розкриття свого творчого потенціалу. Ви відчуєте натхнення і приплив енергії для справжніх звершень! Друга половина року покаже, який фундамент ви заклали для свого професійного зростання. Можливо, масштабність успіху буде дивовижна навіть для вас самих!

Здоров’я
У першій половині року, можливо, деяке погіршення самопочуття. Захворювання можуть стосуватися таких органів, як печінка, підшлункова залоза та кишечник. Помірність у їжі і міцних напоях допоможе вам звести ризик захворювань до мінімуму. Друга половина року буде відзначена відмінним самопочуттям.

СТРІЛЕЦЬ (23 листопада – 21 грудня)

Особисте життя
Ви можете опинитися в заплутаній ситуації і помилитись в очікуваннях. Постарайтеся зберігати об’єктивність, може бути, навіть варто звернутися за порадою до друзів, щоб вони утримали вас від невірного кроку, що стосується особистого життя. Краще в цьому році не робити нічого, ніж щось зробити і помилитися.

Робота
Несподівані, але позитивні зміни чекають вас у 2015 році. Удача не просто посміхнеться вам, а подружиться з вами надовго! Динаміка подій, що відбуваються буде настільки високою, що найголовніше, чого від вас чекають зірки – це гнучкість і готовність підлаштовуватися під обставини. Але воно того варте!

Здоров’я
Підйом сил, відмінне самопочуття, і, як наслідок, висока працездатність. Але постарайтеся все ж розраховувати свої сили, інакше до осені ресурсу просто не залишиться. Здоровий спосіб життя, режим дня, повноцінний сон – і зі здоров’ям весь рік все буде в порядку!

КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)

Особисте життя
Яскраві зміни на краще чекають народжених під знаком Козерога. Особисте життя буде складатися дуже вдало впродовж всього року, тільки в лютому і квітні трохи «поштормить», але й ці нетривалі труднощі особливої ??печалі вам не доставлять!

Робота
Протягом усього року у вас буде не одна можливість зміцнити свій авторитет, поліпшити матеріальний добробут і навіть завоювати популярність. Але ці ж обставини змусять вас чуйно реагувати на зміни і підлаштовуватися під обставини. Так, можливо, в цьому році зробити все так, як ви хочете, не вийде. Але рік все одно буде доленосним.

Здоров’я
У відношенні здоров’я в наступаючому році очікуються зміни, сильно розтягнуті в часі. Це і тривалі процеси одужання, в разі серйозних захворювань, і повільне зниження імунітету, яке до хвороби може призвести. Підтримуючи себе в тонусі, не займайтеся самолікуванням!

ВОДОЛІЙ (21 січня – 19 лютого)

Особисте життя
У питаннях особистого життя саме ви будете задавати тон подіям. Близькі люди чекають від вас рішень, і ви будете схильні їх прийняти в березні, червні або липні. Інші місяці постарайтеся провести спокійно, щоб не давати приводу долі випробовувати вас на міцність.

Робота
Зірки в 2015 році будуть раз у раз підкидати вам цікаві пропозиції. Але від вас залежатиме, скористаєтеся ви подарунками долі. Вийде все, але не так швидко, як хотілося б. Важливу пропозицію, яка визначить ваше професійне майбутнє, ви отримаєте в лютому-березні.

Здоров’я
Особливих проблем зі здоров’ям не буде. Енергетичний стан в цьому році середнє, зате стабільний. Але легковажності зірки не потерплять. Зверніть увагу на судини голови в січні та березні 2015 року. Можливі стрибки тиску і мігрені. Зміцнюйте імунітет і постарайтеся висипатися.

РИБИ (20 лютого – 20 березня)

Особисте життя
Протягом року ви будете дуже зосереджені на собі і своїх переживаннях. Це може перешкодити вам відповісти на почуття того, кому ви не байдужі. Будьте відкриті новим враженням, знайомствам і дозвольте собі трохи безумств – і зірки подарують вам особисте щастя!

Робота
Найбільш плідним часом в роботі буде період з червня по вересень, тому традиційною відпусткою, можливо, доведеться пожертвувати. Але ви не пошкодуєте. Ви сповнені натхнення та нових ідеї, і вони можуть здійснитися, якщо ви складете план і будете строго йому слідувати.

Здоров’я
Залишкові явища після зимових застуд можуть довго даватиметься взнаки. Тому вам слід зайнятися своїм здоров’ям всерйоз. Зміцнюйте імунітет, пийте вітаміни, а ще краще – загартовуйте організм, і ніякі хвороби в 2015 році вам не будуть страшні!