додому Краса і здоров'я

Який продукт вважається найкориснішим

231

Щоб зранку отримати заряд бадьорості, потрібно з’їсти на сніданок омлет чи яєчню. Курячі яйця вважають найкориснішим продуктом у всіх країнах світу. Завдяки яким якостям вони здобули таке визнання.

Фото canva.com/p/sergeynivens/

Дієтологи рекомендують вживати яйця, щоб довго не виникало відчуття голоду. Страви, з’їдені вранці, дають заряд енергії до обіду. Продукт містить тваринний білок, цинк, залізо та інші корисні мікроелементів.

Яйця входять до багатьох лікувальних дієт. Холін у його складі захищає мозок від старіння, підтримує в тонусі звивини. Їх рекомендують вживати людям, які мають проблеми із зором. Яйця багаті на лютеїн і зеаксантин. Ці речовини покращують роботу кришталика, сітківки ока, забезпечують захист від шкідливих випромінювань комп’ютера. Корисні компоненти продукту надають сприятливий вплив на формування плода. Вони прискорюють розумовий розвиток дитини після народження. Тому яйця рекомендують включати до раціону вагітних. Лікарі відзначають, що регулярному вживанні продукту краще працює серце. Наявність у складі вітаміну D сприяє зміцненню кісткових тканин.

попередня стаття10 кращих і найгірших рис особистості Терезів
наступна статтяШкідливі та корисні жири

Додати коментар