додому Гороскоп

10 кращих і найгірших рис особистості Терезів

Символ Терезів унікальний тим, що це не тварина. Втім, точніше і не могло бути. Терези — це ваги. Все у світі Терезів має бути збалансовано, як на терезах. Вони не почуваються правими, якщо не дотримується справедливості, все одно й у повній гармонії. Характеризована любов’ю, спокоєм і красою, особистість Терезів, безумовно, найпрекрасніша з усіх.

5 позитивних особистісних рис Терезів

10 кращих і найгірших рис особистості Терезів

Корпоративність

Терези люблять працювати в команді. Вони люблять обговорювати та знаходити рішення разом, що занурює їх у рівновагу. Терезам подобається, коли кожна людина робить свій внесок у створення дивовижного цілого. Оскільки вони є кардинальним знаком, вони природжені лідери. Іншими словами, командна робота змушує їхню мрію працювати.

Спільність

Багато знаків заздрять бездоганним соціальним навичкам Терезів, оскільки дуже мало хто має більш високий ранг. Вони насолоджуються вивченням нових речей, які включають знайомство з новими людьми.

Інтелект

У Терезів завжди є що сказати, що робить їх відмінними співрозмовниками. Вони також дуже швидко розуміють, що робить їх чудовими вирішувачами проблем. Якщо ви коли-небудь опинитеся у важкій ситуації, зверніться до свого друга-Вага, і він, швидше за все, витягне вас з неї.

Справедливість

Терези дуже прив’язані до справедливості та чесності, бо хочуть, щоб усе було збалансовано. Вони стежать за тим, щоб усі були почуті до ухвалення рішення (хоча вони, ймовірно, не прийматимуть його).

Ідеалістичність

Ваги вірять у найкраще в людях. Вони є яскравим прикладом того, як дивитися на світлу сторону через їхній оптимістичний характер. Ніхто не є злом у їхніх очах, що є гарною якістю у наші дні.

5 негативних особистісних рис Терезів

10 кращих і найгірших рис особистості Терезів

Терези часто винні в тому, що надто дбають про те, що думають інші. Це може призвести до того, що вони втратить з уваги свою індивідуальність, зробивши її однією зі слабкостей Терезів. Терези зрештою зможуть знайти своє справжнє «я» — шлях туди займе у них трохи більше часу, ніж у більшості знаків.

Нерішучість

Угодник людей – це один із способів описати Терези, і це правда. Терези люблять баланс і симетрію, тому вони зважують усі варіанти, намагаючись прийняти рішення. Але вони можуть годинами ламати голову над «за» і «проти» і втратити чудову нагоду.

Вразливість

Терези не люблять конфронтації через своє природне становище миротворця. Вони з більшою ймовірністю допоможуть іншим людям дійти рішення шляхом компромісу, але коли справа дійде до їхніх проблем, вони просто відзначать це під килим.

Жалість до себе

Ваги трохи егоцентричні, коли справа доходить до трагедії. Коли справи у Терезів йдуть не дуже добре, вони впадають у стан тунельного бачення, коли їх цікавлять тільки вони самі, і їм важко бачити загальну картину. Тому вони постійно шкодують себе.

Ненадійність

Ваги непостійні і навіжені завдяки своїй нерішучості та нездатності займатися однією справою. Вони не можуть зберігати секрети через свою соціальну природу.

Гарнославство

Знаходячи під владою Венери, Терези люблять красиві речі, люблять доглядати за собою. Це може стати на заваді створенню відносин, оскільки вони, швидше за все, не спілкуватимуться з людьми, яких вважають менш привабливими.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело,

Як завоювати чоловіка Терези (24.09-23.10)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут