додому Мода і стиль

Як зав’язати бандану різноманітно і доречно?

На перший погляд бандана являє собою звичайну хустку квадратної форми. Але, незважаючи на свою простоту, є модним і яскравим аксесуаром. Бандану можна носити на голові, шиї, руці і навіть на стегнах. Крім того, ця хустка може стати яскравим акцентом в ансамблях різних стилів.

Як виглядає бандана: застосування аксесуара

Цей аксесуар являє собою квадратний шматочок тканини. Стандартними розмірами для бандани вважаються 63 на 63 см або 70 на 70 см. Відповідно до сформованої традиції бандани виготовляють із щільної тканини з візерунками, однак існують і однотонні. Найчастіше використовуються нейтральні візерунки і зображення: черепа, павутина і т.д. Представники неформальних організацій носять бандани із значущими, в тій чи іншій мірі, для них малюнками. Це можуть бути різні гасла, логотипи та портрети відомих людей.

зав'язування бандани

Для виготовлення бандан найчастіше використовують бавовну, так як така тканина досить міцна і не сильно схильна до деформації при носінні. У спекотну погоду багато хто використовує бандани з шовку. Але шовк в такому хустці повинен бути обов’язково натуральним, адже штучний буде постійно ковзати по волоссю, що не дуже зручно.

Крім квадратних бандан існують аксесуари, зшиті з 2 частин. Вони являють собою стрічку, яку необхідно зав’язати навколо голови. Можуть також бути  бандани шапочкою, ободком, який закріплюється ззаду гумкою.

Дізнайтеся більше:

Багато хто вважає, що спочатку бандану носили на голові, проте ця думка помилкова. Бандану придумали іспанські фермери, які пов’язували її на шию і використовували для захисту від пилу, натягуючи хустку на обличчя. Потім цю нехитру ідею підхопили американські ковбої.

Найважливішим атрибутом стала бандана для байкерів. Вона використовується цими людьми в якості знака приналежності до братерства. У байкерському середовищі використовуються найчастіше шкіряні бандани. Цей матеріал міцний і вологостійкий. Крім цього бандани зі шкіри краще захищають від сонця і зіткнення з комахами під час їзди.

Для байкерів бандана стала не просто аксесуаром, а цілої сигнальною системою. Якщо ви зустрінете мотоцикліста з пов’язаною на руці банданою — значить, він оплакує свого друга; бандана, прив’язана до ручки мотоцикла, означає, що потрібна допомога.

Як правильно носити бандану на голові?

Класичну квадратну бандану можна носити на голові, на шиї, на джинсах, на руці і навіть пов’язати її на сумку або рюкзак.

Як зав’язати бандану на голову?

Для цього існує кілька способів.

Класичний спосіб полягає в тому, що квадратну хустку на рівній плоскій поверхні спочатку потрібно скласти по діагоналі. Тепер, взявши хустку за 2 кінця, акуратно розташуйте його на лобі трохи вище лінії брів. Природно, що на лоб бандана повинна лягти зігнутим краєм. Щоб було зручніше зав’язувати, відкиньте голову назад. Тепер натягніть бандану і акуратно зав’яжіть її кінці у вузол на потилиці. Притримуючи вузол, розправте вільний кінець хустки, потім зав’яжіть ще один вузол, але вже над вільним кінчиком бандани.

Як і для минулого способу, розкладіть бандану на плоскій рівній поверхні і загніть її куточок до центру. Отриману косинку розмістіть на голові на рівні брів. Вільний край розправте і зав’яжіть на потилиці вузлом. Що залишився краєчок можна залишити, а можна загорнути всередину, щоб отримати смужку.

зав'язування бандани

Жінки теж можуть носити цей головний убір. Існує навіть спеціальний спосіб зав’язування бандани так, щоб вона виглядала досить жіночно.
Складіть бандану навпіл, щоб вийшов трикутник. Потім прикладіть її до голови. 2 кінця трикутник з’єднайте з допомогою невеликого вузла в районі шиї. Можете також зробити і подвійний вузол, закріпивши кінчики зверху.

Як зав’язати бандану на шию: 2 способи

Якщо ви вирішили носити бандану на шиї, то можете використовувати кілька способів її зав’язування.

Спосіб 1: Спочатку  складіть квадратну хустку в трикутник. З отриманого трикутника зробіть невеликий загин. Довгі конці бандани перехрестіть за шиєю, а потім виведіть їх до підборіддя і закріпіть їх простим вузлом під вільним кінцем бандани. Саме так пов’язували цю хустку ковбої.

Спосіб 2: Візьміть бандану, складену в трикутник. Тепер складіть з неї смужку, починаючи загортати з вершини трикутника. Центральну частину отриманої смужки прикладіть до горла, а довгі кінці заведіть за шию. Потім, як і в першому випадку, перехрестите їх за шиєю і виведіть кінці вперед. Спереду закріпіть їх за допомогою 2-х вузлів.

Як зав’язати бандану на руці?

Бандана може виглядати стильно і красиво, якщо зав’язати її на руці.

зав'язування бандани

Для цього складіть хустку трикутником і згинайте кілька разів, починаючи з вершини. У цьому випадку, як говорилося вище, у вас вийде широка смужка. Отриману смужку покладіть на рівну поверхню. Руку помістіть долонею вгору в центр смужки. Другою рукою починайте перекладати кінці бандани паралельно один одному в протилежні сторони. Коли переклали кінці 1 раз, притримуючи бандану, перевертаєте руку долонею вниз і знову перекладаєте кінці. Невеликі хвостики, що залишилися у бандани, можете зав’язати вузлом або просто заправити. Ваш стильний аксесуар готовий.

Найпростішим способом можна пов’язати бандану на стегно. Однак пам’ятайте, що такий аксесуар буде доречний тільки в поєднанні з джинсами. Бандану для цього потрібно вибирати великих розмірів, щоб вона могла обгорнути стегно. Спочатку складіть хустку трикутником, потім оберніть його навколо стегна так, щоб вершина трикутника перебувала на стегні збоку і була спрямована вниз. Коли хустку правильно розташований, закріпіть його за допомогою простого вузла.

З чим носити бандану?

Бандану цілком можна віднести до універсальних аксесуарам. Для її носіння є дуже багато варіантів.

Якщо ви плануєте носити бандану на голові в якості пов’язки або обідка, то можна комбінувати її з жіночними речами. Наприклад, таку бандану можна носити з сукнями, спідницями, блузами і топами. Виняток становлять вечірні сукні та класичні костюми.

Якщо Ви будете зав’язувати хустку класичним способом на голові, то відповідним варіантом стануть рвані джинси, косухи, топи та об’ємні футболки, то є речі, які підходять стилю рок.

Крім рокерів бандана є атрибутом реперів. Тому до широких штанів і футболок цей аксесуар теж підійде. Крім того, у цьому зв’язку бандану можна поєднувати навіть з бейсболками. Хустка пов’язується на голову, а бейсболку надягають прямо зверху.

Бандана не тільки може врятувати вас від літньої спеки, але й надати вашому образу яскравий і неповторний акцент. Головне, правильно підбирати одяг, з якою бандана буде виглядати гармонійно. Різноманітність колірної гами, візерунків та принтів допоможе вибрати відповідний саме вам аксесуар. Способів зав’язати банданумножество, і вони зовсім не важкі. Тому, якщо Ви хочете оновити свій образ, бандана стане для вас одним з найкращих варіантів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут