додому Поради

Як правильно вибрати адвоката

855

Юридичні питання впродовж буденного життя виникають досить часто, ще частіше з такими питаннями мають справу підприємці та юридичні особи. Від правильно прийнятих рішень залежить добробут громадян, їхніх сімей, успішність бізнесу, можливість відстояти свої права у найделікатніших питаннях. В цьому випадку правильний вибір адвоката стає нагальною необхідністю, вирішальним моментом позитивного вирішення проблеми.

План пошуків

Не варто починати свою діяльність по вибору адвоката з біганини по місту. Вже давно адвокати Києва, великих та не дуже міст спілкуються зі своїми клієнтами в електронному варіанті. Тому варто звернути увагу на серйозні сайти. Зазвичай вони представляють юридичну контору або адвоката, що працює самотужки. На що варто звернути увагу:

 1. Кількість інформації та те, як часто її поновлюють.
 2. Скільки часу працює сайт.
 3. Наявність посвідчення та перевірка його дійсності, для чого варто пошукати його в Єдиному Реєстрі адвокатів України.
 4. Стаж роботи адвоката.
 5. Спеціалізація. Кожен адвокат, щоб досягнути високих результатів, обирає визначену частину правових норм і працює лише в цій вузькій ланці. Це дозволяє досягнути високого рівня знань і максимально точно працювати по справі свого клієнта. Якщо вам потрібен кваліфікований адвокат по кримінальним справам, не треба звертатися до того, хто займається господарськими проблемами.
 6. Відгуки клієнтів про роботу цього спеціаліста.
 7. Варто почитати викладені статті. Часто їх пишуть самі власники сайту, і з них можна скласти свою думку про стиль мислення та роботи адвоката.

Будьте уважні: без посвідчення адвоката працюють юристи, які не лише мають більш загальні правові знання і не можуть вирішити справи з певними тонкощами. Порівнюючи з можливостями адвокатів, їхні – обмежені, в тому числі під час судового процесу. Тому якщо ви побачили, що на сайті надається юридична допомога, варто поцікавитись, з яким конкретно спеціалістом клієнт буде мати справу.

Що насторожує

На жаль, іноді під виглядом юридичної фірми працюють шахраї. Їх не складно визначити. Будьте уважними, якщо:

 • ціни за послуги дуже низькі;
 • не знаючи подробиць питання, вам називають остаточну ціну послуги;
 • декларують однозначно позитивне рішення, чого в юриспруденції фактично не буває;
 • юрист веде спілкування через посередника (секретаря);
 • поступає пропозиція укладення договору з вимогою виплати завдатку.

Зараз працює достатньо кваліфікованих адвокатів. Якщо щось насторожує, краще звернутись до іншого спеціаліста, і чекати вирішення питання зі спокійним серцем.

попередня статтяВідпочинок у Туреччині: огляд готелю Alan Xafira Deluxe Resort 5
наступна статтяШкольная форма – за и против ее введения в школах

Додати коментар