додому Краса і здоров'я

Як правильно наносити тональний крем

Без спеціальних знань і навичок макіяж акуратним і красивим виглядати не буде. Ці знання необхідні кожній прекрасній половині, адже тональна основа покликана допомогти будь-які, навіть найдрібніші недоліки, нерівності шкіри як можна ретельніше замаскувати. Тональний крем або основа – одне з кращих декоративних косметичних засобів.як правильно наносити тональний кремСьогодні косметичний ринок красуням пропонує різні види тональних кремів. Однак кожній жінці слід підібрати тональну основу, яка б підходила під колір шкіри особи.

Як правильно наносити тональний крем

Для краси особи, рівного, природного кольору, важливо не тільки підібрати тон тонального крему, але і навчитися різним способам його нанесення. Модно сьогодні так: чим менше шар грунтовки, тим макіяж природніший. Хочете отримати якісний макіяж, вивчіть детально, які бувають способи нанесення тонального крему на обличчя.

Нанесення рідкого тонального крему за допомогою пальців

Найлегший спосіб нанесення крему – з допомогою пальців. Однак не можна вважати, що цей спосіб безпомилковий, так як при такому способі наші милі жінки і роблять більше помилок. Помилка, коли тональний засіб ви видавите на палець, рознесе по всьому обличчю точково, а вже потім почнете його втирати в шкіру обличчя. Діючи таким чином, ми дуже часто наносимо надлишки тонального крему, після чого особа стає схожа на маску, а сам тон плямами накладається, зовсім нерівномірно. Правильніше всього використовувати спеціальну кисть для нанесення макіяжу на обличчя.

Дізнайтесь більше:

Спеціальні кисті для тонального крему

Взагалі, кисті для макіяжу стали використовувати не так давно, але вже встигли завоювати свою популярність серед жіночої половини суспільства. Бруднити пальці не потрібно, а шар за допомогою пензля рівномірно наноситься і регулюється. До того ж, пензлем ви легко можете змішувати тони та експериментувати.

Для нанесення тонального крему на обличчя використовуються синтетичні кисті. Найчастіше вони бувають плоскої форми. Трохи тонального крему слід видавити на руку, її зовнішню сторону, а потім потроху набирати крем на кінчик пензля. Якщо у вас крупнопористая шкіра, то тональну основу краще вбивати кінчиком пензля легкими рухами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут