додому Краса і здоров'я

Як збільшити ріст вій

1789

Незважаючи на те, що про густі і довгі вії мріє фактично кожна друга дівчина, на жаль, природа не всіх порадувала такою чудовою прикрасою. Якщо ви хочете, щоб ваші очі виглядали ще яскравіше і сексуальніше, але у вас ніяк не виходить швидко відростити вії, ви звичайно ж можете звернутися в дорогі салони краси, до візажиста, але не поспішайте цього робити.як прискорити ріст вій

Як прискорити ріст вій

Тому що цього результату можна досягти і без будь-чиєї допомоги. У цій справі вам може бути необхідний:

  • якісні живильні масла,
  • щіточка для вій,
  • розчин для видалення макіяжу з очей

Основну увагу необхідно звернути на догляд за областю навколо очей і зняття макіяжу. Основними винуватцями сухої і слабкої шкіри, а також крихких вій є мила і вода, які ви використовуєте при змивання макіяжу з очей.

Щоб зберегти силу і привабливість ваших природних вій, вам необхідно користуватися тільки спеціальними рідинами для видалення макіяжу. Рекомендується мус або зволожуюче молоко.

Вам варто регулярно живити свої вії натуральними маслами спеціально для вій. У списку рекомендованих масел, на перших позиціях стоять олії авокадо, абрикоса, жожоба і персика. Вони вважаються найбільш ефективними для росту вій.

Дізнайтесь більше:

Також рекомендується нанести риб’ячий жир на вії. Риб’ячий жир добре живить їх і прискорює ріст вій. Тільки не радиться захоплюватися риб’ячим жиром, особливо перед походом до свята. Навіть самий риб’ячий жир очищений зберігає свій запах.

Масаж також допомагає зростанню вій. Для того щоб робити масаж рекомендується використовувати чисту і м’яку щіточку з-під туші. Розчісуйте вії вечорами, один раз в день перед сном, час від часу цей процес поєднуйте з нанесенням масла або крему для відновлення і росту вій.

Додати коментар