додому Гороскоп

Місячний календар стрижки волосся на вересень 2015 року

До 23 вересня Сонце в Діві сприяє оздоровленню волосся та догляду за ними. Використовуйте цей час для того, щоб зробити волосся густішим, міцнішим і здоровішим. Якщо у Вас постійно не вистачає часу або сил на планомірний догляд за волоссям, дочекайтеся Молодика, 13 вересня.місячний календар стрижки на вересень З 23 вересня Сонце піде по знаку Терезів, і в людях посилиться естетична жилка. Це дуже гарний час для того, щоб знайти «свого» перукаря і підібрати ідеально пасуючу Вам стрижку.

1 вересня 1:00 — 2 вересня 13:01 — щербатий Місяць в Овні радить відмовитися від стрижки, тому що майстер може бути занадто недбалим у поводженні з Вашими волоссям. Це загрожує не тільки некрасивою зачіскою, але і порізами, і навіть опіками від фарби або фена.

2 вересня 13:01 — 4 вересня 15:47 — щербатий Місяць у Тельці чудово підходить для стрижки. Вона, безсумнівно, порадує Вас і красою, і тим, що волосся будуть відростати повільно, з-за чого стрижка надовго збереже форму. А ще не забудьте побалувати себе масажем голови, живильними масками і трав’яними відварами для волосся.

4 вересня 15:47 — 6 вересня 21:39 — зростаючий Місяць у Близнюках пропонує Вам забігти в перукарню на хвилинку, щоб зробити укладання. Виняток — 5 вересня з 12:00 до 15:00 — це енергетично насичений період, який не всім підходить. Якщо Ви не впевнені, що Вам він підійде, почекайте цю пару годин.

6 вересня 21:39 — 9 вересня 6:35 — щербатий Місяць у Раку не принесе ніякої користі Вашим волоссю. Ці дні не годяться ні для стрижки (волосся будуть кошлатими, а стрижка безформною), ні для оздоровлення волосся.

9 вересня 6:35 — 11 вересня 17:54 — щербатий Місяць у Леві — прекрасний час для стрижки. Ви отримаєте справді розкішну зачіску. Навіть пряме волосся після стрижки почне завиватися. Найкрасивіші стрижки вийдуть 10 вересня з ранку до 12:00.

11 вересня 17:54 Місяць входить у знак Діви, це останні дні до Молодика. 11-12 вересня ще можна стригти і оздоровлювати волосся, а 13 вересня з цим потрібно почекати. Точний час Молодого місяця — 13 вересня о 10:41, і потім до раннього ранку наступного дня час не підходить для візиту до перукаря. Адже Молодик — енергетично складний час, і стригтися зараз варто тільки тим, хто знає, що це їм підходить.

14 вересня 6:40 — 16 вересня 19:42 — зростаюча Місяць у Терезах — чудовий час для стрижки! Зачіска ідеально Вам підійде. У перукарів загостриться естетичне чуття, вони зможуть знайти те, що найкраще підійде до Вашого типу волосся, їх довжині, кольором, і буде гармоніювати з Вашою зовнішністю в цілому. Ефект від стрижки 15 вересня в 12:00-15:00 буде недовгим, не варто робити в цей час нічого складніше укладання.

16 вересня 19:42 — 19 вересня 7:31 — зростаюча Місяць у Скорпіоні не годиться для стрижки: стрижка здатна принести в життя небажані зміни і забрати Вашу енергію. У плані здоров’я, шкідлива для волосся волога, так що краще навіть не мити голову. Але є виняток! Якщо справи у Вас і так йдуть не дуже добре, стрижка може виправити їх до кращого і забрати негативну енергетику. А ламкі і слабкі волосся після стрижки почнуть краще харчуватися і зміцніють.

19 вересня 7:31 — 21 вересня 16:32 — зростаюча Місяць у Стрільці зазвичай хороша для стрижки, але в цей раз і при входженні в знак, і при виході з нього, Місяць негармонійно взаємодіє з іншими планетами, тому зі стрижкою краще почекати.

Дізнайтесь більше:

21 вересня 16:32 — 23 вересня 21:51 — зростаюча Місяць у Козерозі сподобається тим, хто любить, щоб на голові був порядок. Стрижки виходять без особливої фантазії, але дуже якісні і акуратні, прекрасно зберігають форму. Бажано не стригтися 22 вересня в обідній час, якщо не хочете раптово і різко змінити життя.

23 вересня 21:51 — 25 вересня 23:43 — зростаюча Місяць у Водолії — повна протилежність попереднім днях. Стрижка буде — справжній політ фантазії, причому результат здивує і самого перукаря. Непередбачуваність результату — друга особливість стрижки. Так що, якщо Ви любите експериментувати і не маєте нічого проти незвичайною і екстравагантної стрижки, це однозначно Ваші дні.

25 вересня 23:43 — 27 вересня 23:28 — зростаюча Місяць у Рибах не годиться для походу в перукарню. Навіть звичайне миття голови може призвести до лупи, а від стрижки і зовсім нічого корисного для волосся чекати не доводиться.

27 вересня 23:28 Ви відчуєте наближення Повного місяця, а його точний час — 28 вересня, 6:50. Потім, аж до кінця цієї доби, краще не ходити в перукарню: це час з великим енергетичним напруженням, не всім воно підходить.

29 вересня —  щербатий Місяць в Овні — не найкращий час для стрижки. Почекайте ще трохи!

29 вересня 22:56 — 30 вересня 0:00 — щербатий Місяць у Тельці — прекрасний час для стрижки, і для оздоровлення волосся. Особливо Вам сподобається оздоровлення засобами з натуральних компонентів, масаж голови, тривалий розчісування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут