додому Краса і здоров'я

Бейонсе об’єдналася з Topshop для запуску нового бренду

1038

33-річна співачка є давньою прихильницею британської марки вуличної моди Topshop і свою вдячність їй вона висловлює у створенні 50х50 спільного підприємства Parkwood Topshop Athletic. Це буде бренд спортивної спрямованості, магазини якого відкриються вже наступної осені.

foto_poadnica_27.10.2014-01_resized

Власник марки Філіп Грін пояснив, що це не співпраця, так як мова йде про побудову нового бренду і повноцінного бізнесу з автономними офісами і накладними. Ідея про угоду між Бейонсе і Topshop виникла ще в лютому. Розмова, заснована на тому, чим займається співачка, перейшла в категорію спорту. В травні або червні було обговорено, як це буде працювати. Через шість або вісім тижнів Бейонсе прийшла в офіс Topshop з останньою частиною головоломки.

Співачка стверджує, що завжди любила Topshop, що збігається з її пристрастями в моді і зафіксовано на численних світлинах. Тепер вона буде не тільки носити одяг, але і працювати з командою популярної британської марки, створювати з нею колекції і брати участь у всіх аспектах партнерства. Бейонсе, яка має 19 мільйонів фолловерів на Instagram, стане рушієм для введення Topshop в світ спортивного одягу, що є в даний час однією з найбільш захоплюючих роздрібних категорій.

foto_poadnica_27.10.2014-01-03 (Копіювати)

Офіс та команда нового підприємства, ймовірно, будуть базуватися в Нью-Йорку. Планується запрошення креативного директора і двох дизайнерів – одного, який розуміє технічну сторону і особливості спортивного одягу, другого в якості модельєра. Колекції будуть включати в себе одяг, взуття та аксесуари, призначені для жінок, які займаються в тренажерному залі або у фітнес-клубі.

foto_poadnica_27.10.2014-01-02 (Копіювати)

попередня статтяЯк не заблукати в лісі
наступна статтяСімейні обіди добре впливають на фігуру