додому Поради

Як підвищити продуктивність своєї роботи

142

Віддалена робота, відволікаючі чинники, пов’язані з пандемією, заважають людині зосередитися. Багато працівників відчувають навантаження та меншу продуктивність. Що робити в такій ситуації, щоб відновити продуктивність, досягти прогресу.

Зробіть перерву

Image by Gerd Altmann from Pixabay

Навіть короткочасний відпочинок підвищує продуктивність. Перерви покращують настрій, загальне самопочуття та працездатність. Знайдіть час, щоб зазирнути у себе та поміркувати. Сходіть на прогулянку, зробіть кілька вправ, глибоко подихайте.

Керуйте часом

Іноді надмірна зайнятість буває пов’язана з перевантаженням другорядними завданнями, що не означає високої продуктивності. Навчіться відсікати нетермінові завдання, кажіть «ні» справам, які можна відкласти. Розглядайте час як цінний дар та витрачайте його за призначенням.

Будьте уважними до себе

Вчені довели, що стрес у період пандемії не має нічого спільного з лінню. У цей період кора головного мозку, яка допомагає зосередитися, критично мислити та приймати рішення, відключається для захисту організму під час небезпеки. Пам’ятайте про це, будьте добрішими і уважнішими до себе, практикуйте співчуття.

Робіть маленькі кроки до мети

Не потрібно гнатися на миттєвий успіх. Зосередьте свої зусилля на дрібних діях, але виконуйте їх щодня. Для продуктивності це має більше значення, ніж один грандіозний, але важкоздійсненний крок.

Позначайте прогрес

Слідкуйте навіть найменші перемоги, записуйте їх у журнал або файл комп’ютера. Коли відчуєте себе непродуктивним, поверніться до своїх нотаток. Ви отримаєте заряд підтримки та мотивації. Нагадуйте собі, що завжди необхідно відзначати свій прогрес.

Джерело

попередня статтяЛікарі розповіли, чому не завжди ранкове вживання води є корисним
наступна статтяАроматерапевтичне лікування болю у суглобах

Додати коментар