додому Сім'я і відносини

Як чоловіки переживають розлучення?

1715

Алкоголь, сумна пісня і компанія подруг – все це необхідно дівчині, щоб пережити розлучення з коханим. А як чоловіки переживають розставання і чи роблять вони це в принципі? Може це тільки прекрасній статі властиво лити сльози, згадуючи радісні моменти, проведені разом, робити необдумані вчинки «йому на зло» і слухати подруг, що переконують «таких, як він у тебе ще сотня буде». Давайте розберемося, наскільки безсердечні наші половинки, і чи впливає на них припинення відносин так само, як на нас.

foto_poradnica_13.10.2014_resized

Як чоловіки переживають розлуку?

Для початку варто розібратися, чи переживають взагалі чоловіки розлуку, або для них розрив відносин внаслідок полігамії є чимось настільки природним, на що й уваги особливого звертати не варто? Якщо вести мову про скороминуще захопленні, то навряд чи чоловік буде переживати припинення зустрічей з дівчиною, легкий роман не має на увазі утримання міцних зв’язків, а тому і розрив не буде відчуватися, як щось трагічне.

А от якщо мова йде про довготривалі стосунки, то справа йде по-іншому. Незважаючи на зовнішню стриманість, емоції нашим сильним половинкам зовсім не чужі, особливо яскравими вони будуть при ініціації розставання дівчиною. Тут в силу вступить ще й вражене самолюбство, чоловік просто зобов’язаний бути першим у всьому, а значить, і сказати «до побачення» першим мав він.

Отож, ми з’ясували, що чоловіки переживають розлуку, залишилося зрозуміти, як вони це роблять, і чи довго триває такий стан. Невміння відкрито проявляти свої почуття робить неможливим для чоловіка використання улюблених жіночих методів пережити горе – ридань в подушку і посиденьок з близькими людьми. У представників сильної половини людства є кілька інших прийомів.

Знайти тимчасову подружку. Це дозволяє чоловіку заспокоїти свою гордість і довести собі, що він абсолютно конкурентоспроможний, а вся справа була в його колишній, яка не змогла оцінити свого щастя. Звичайно, в більшості випадків такі романи не тривають довго, і чоловік починає міняти пасій, як рукавички. Хоча, іноді, після такого перепочинку настає потреба в довгострокових відносинах, тож чоловік виявляється зайнятий пошуком підходящої партнерки. У цей момент і відбуваються спроби возз’єднання з колишніми дружинами і подругами, які так люблять автори дамських романів.

Інший спосіб, за полюванням використовуваний сценаристами «мильних опер», спроба втопити горе в алкоголі. Інша справа, що не завжди це виглядає, як в кіно – неголений чоловік у майці-алкоголічці, брудна квартира, пляшка горілки і підгоріла їжа. Ваш колишній цілком може виглядати презентабельно, і навіть роз’їжджати по клубам, просто сфера його інтересів обмежуватиметься старим, як світ постулатом «напитися і забутися».

Всі в курсі відмінного способу забути про проблеми – зміні обстановки. Якщо чоловік заможний, то він з великою ймовірністю скористається цим методом, виїхавши на курорт, де є можливість поєднати всі три перерахованих вище способу.

Інший популярний серед чоловіків спосіб пережити розставання – піти з головою в хобі, часто це бувають комп’ютерні ігри. Причому часто це захоплення стає справжньою залежністю, чоловік починає витрачати надто багато часу і грошей на віртуальну реальність.

Що стосується часу переживання, то тут все залежить від людини і глибини почуттів. Деякі чоловіки зациклюються на своєму об’єкті пристрасті, стежать за її життям роками, буквально переслідують колишню партнерку в віртуальному просторі. Інші, посумувавши менше місяця, збираються з духом і роблять спроби налагодити своє особисте життя. Треті ж, просто перестають вірити жінкам, починаючи використовувати їх для задоволення своїх потреб.

попередня статтяСамокат для дорослих: як вибрати
наступна статтяЯк навчити дитину плавати