додому Дім і затишок

Самокат для дорослих: як вибрати

Зараз видом дорослого чоловіка або жінки на самокаті вже нікого не здивуєш. В Європі самокат давно став зручним видом міського транспорту для дорослих, тоді як наші офісні трудівники стали освоювати його в останній рік-два. Якщо ви теж хочете пересуватися по місту з вітерцем, перед здійсненням покупки ознайомтесь з порадами щодо вибору самоката для дорослих.

foto_poradnica_06.10.2014-03_resized

Самокат для дорослих: вибираємо за правилами

Дайте відповідь на кілька питань: як часто ви будете кататися на самокаті, чи буде потрібно вам перевозити його в метро або машині, щоб кататися на ньому після роботи, чи плануєте ви освоювати на ньому трюки або кататися за містом.

Відповідно, від відповідей на всі ці питання залежить вибір моделі самоката: легкий міський, міський з великими колесами, що дозволяє кататися по нерівній дорозі і трюковий, з маленькими колесами, який дозволить здійснювати трюки і акробатичні па.

Визначте бюджет

Середня ціна на на самокат для дорослих — 1000 — 1300 грн. Як правило, за цю ціну можна вибрати модель, яка прослужить 2-4 роки. І звичайно ж, краще зупинитися на відомих, які зарекомендували себе брендах, наприклад Oxelo, Explore, Razor.

Протестуйте модель яка сподобалася

Перед покупкою самоката для дорослих в онлайн-магазині, відвідайте звичайний оффлайновий магазин і ще раз придивіться до вподобаної моделі. Можливо, довжина самоката здасться вам недостатньою (незручно поставити ногу і відштовхуватися) або механізм ручки не викликає довіри — врахуйте всі ці параметри перед покупкою.

Складіть самокат

Якщо ви плануєте возити самокат з собою в метро, ??перед покупкою кілька разів складіть самокат — це дозволить вам оцінити зручність механізму складання. Також оціните вагу майбутнього транспорту: як правило, найбільш комфортно переносити самокати вагою до 5 кг.

Придивіться до коліс і рами

Бажано вибирати самокат з колесами з поліуретану, а не гуми. Також важливий матеріал рами: краще якщо це буде алюміній, оскільки він поєднує в собі міцність і легкість. Сталеві рами міцніші, але важчі. Для поєднання міцності з невеликою вагою деякі виробники роблять рами самокатів зі сплаву.