додому Сім'я і відносини

Точка G на тілі жінки: вся правда (відео)

2437

Точка G – ерогенна зона жіночого організму, відкрита в 1944 році німецьким гінекологом Ернстом Ґрафенбергом. Спори про її існування не вщухають з моменту відкриття. Місцем розташування точки G на тілі людини Ґрафенберг вважав передню стінку піхви, з боку сечівника. Шукати, на думку лікаря, її потрібно на 5 см вище входу в піхву.

Пізніше точка була названа по імені свого першовідкривача, потім назву скоротили, залишивши тільки першу літеру прізвища Ґрафенберг – G.

foto_poradnica_06.10.2014-02_resized

Ґрафенберг стверджував, що при стимуляції відкритої ним зони можна домогтися появи у жінки незвичайно приємних відчуттів і в підсумку яскравого оргазму за досить нетривалий термін. На жаль, дослідник не вказав точні координати зони жіночого задоволення, тому пошуки точки G продовжуються до цих пір.

З тих пір проводилося безліч експериментів, дані одних досліджень підтверджували наявність у жінок «чудо-точки», що відповідає за оргазм, інші – спростовували. Протягом багатьох років сотні жінок були обстежені на предмет наявності точки G на їх тілі, результати у різних груп вчених були абсолютно протилежні одна одній.

Вчені з італійського університету Л’Акіла провели УЗД двадцяти жінкам, і в деяких з них виявили видозмінені тканини якраз в передбачуваному місці знаходження таємничої точки. На знімках були добре видні ущільнення біля уретри. За словами вченого Джанін, який керував дослідженням, саме жінки з такими ущільненням випробовували вагінальний оргазм під час сексу.

Вчені представили громадськості два висновки – про те, що точка G все-таки існує і що є вона не у всіх жінок.

У Великобританії було інше масштабне дослідження, в якому взяли участь 1800 жінок. Всі обстежувані були однояйцевими або різнояйцевими близнюками.

На думку вчених, якщо б точка G на тілі людини дійсно існувала, вона у близнюків повинна бути розвинена однаково. Проте в ході експерименту з’ясувалося, що всі жінки реагують на стимуляцію передньої стінки піхви по-різному. За результатами експерименту вчені зробили висновок, що ніякої чудо-точки у жінок не існує.

Що це за точка

Про те, що собою являє точка G людського тіла, також немає єдиної думки. Найпоширеніша точка зору – що вона є аналогом передміхурової залози у чоловіків, може бути її рудиментом. Саме тому точку G вважають відповідальною за так званий струменевий оргазм у жінок, коли жінка в момент розрядки виділяє з уретри рідину, яка за складом нагадує секрет простати.

Інші вчені вважають, що подібну рідину можуть продукувати розташовані близько уретри залози Скене, названі по імені анатома, який відкрив їх ще на початку позаминулого століття.

На даний момент наука ґрунтується на існуванні точки G. Ймовірно, подібна зона розвинена не у всіх жінок однаково, деякі гінекологи вважають, що її можна розвинути з часом.

У будь-якому випадку існує кілька видів жіночого оргазму – кліторальний, вагінальний, матковий, тому отримати задоволення від сексуальних відносин, на думку вчених, може будь-яка жінка, навіть без пошуку точки G.

http://youtu.be/tFTXLyb0Pv4