додому Вагітність і діти

Встановлено, коли у дітей формуються харчові уподобання

270

Усім тим, хто хоче, щоб його дитина вживала виключно здорову їжу, вчені радять привчати до того з перших місяців життя. Свій висновок, що має рекомендаційний характер, вчені зробили в рамках затвердженого ними проекту «Екологія мозку», провівши одночасно з цим кілька глибоких досліджень щодо формування харчових переваг.

Прихильність до певних продуктів, наприклад, овочам, фруктам або солодощам, міцно закріплюється у дітей ще до одного року. Під час досліджень вчені, які отримали фінансову підтримку від центру контролю та профілактики різних захворювань сполучених штатів Америки, відстежували харчові переваги півтори тисячі дітей до шести років.

Під час аналітичного дослідження отриманої інформації, вчені взяли до уваги низку різнопланових факторів , що позитивно впливали на визначення дитиною переваг до їжі, що ним вживається. Результати успішно проведених досліджень було опубліковано вченими на сторінках міжнародного видавництва «Pediatrics», а також висвітлено в рамках прес-конференції, що відбулася.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар