додому Дім і затишок

Характеристика людей, народжених у рік Кози, Вівці

3116

Люди, що народилися в рік Кози, ніколи нікому не відмовляють у допомозі і готові поділитися з голодним останнім буханцем хліба. Цілком природно, що «кози» прекрасно почувають себе у всіх сферах, пов’язаних з благодійністю, милосердям і допомогою ближнім.

«Кози» здатні на щиру, справжню віру, на справжній альтруїзм. Здебільшого люди, які народилися в рік Кози поєднують в собі здоровий практицизм з чудовими творчими здібностями. Вони можуть бути вченими, які здійснять відкриття, багато в чому завдяки інтуїції, артистами і письменниками, виділяються своєю незвичністю.

22-11-14-foto-600x400-1

Найнеприємніше і незрозуміле для них проведення часу – порожня балаканина. Вони ніколи не забувають, що далеко не все вичерпується земним життям, а тому не так сильно дбають про мирські блага. «Кози» тактовні, уважні і ввічливі.

Люди, що народилися в рік Кози, поступливі тільки тоді, коли все йде добре. Ситуація, що виходить з-під контролю, змушує «козу» нервувати. Якщо ж ситуація категорично не влаштовує «козу», та просто йде, навіть не грюкнувши на прощання дверима.

Сором’язливість і боязкість нерідко заважають «козам» просуватися вгору по соціальним сходинкам. Ще більше заважає їм в житті спрага досконалості: вони так суворо ставляться до власних недоліків, що ризикують заробити комплекс неповноцінності.

У критиці «кози» можуть зайти далеко, дозволити собі різкі висловлювання, а тому у них чимало ворогів. Відсутність гнучкості і завзятість у відстоюванні своєї точки зору навколишні часто приймають за впертість і норовистість. «Кози» цікавляться всім потаємним і таємним, їх ваблять до себе ті галузі знання та сфери діяльності, де можна зробити відкриття.

попередня статтяЯк зустрічати 2015 Кози
наступна статтяЖіночий довгий пуховик