додому Краса і здоров'я

Чим небезпечний жир на животі для жінок похилого віку

338

Збільшення жиру на животі – це не лише причина збентеження; це також обмежує вибір одягу. Той факт, що ви не можете носити свою улюблену пару джинсів, може серйозно розчарувати. Що ж, якщо ви жінка у віці від 50 до 60 років, яка відчуває те саме, є багато хороших новин! Незважаючи на побічні ефекти та небезпеку жиру на животі у жінок похилого віку, його можна зменшити при правильній зміні способу життя та лікуванні.

Image by Benjamin Balazs from Pixabay

Чим небезпечний жир на животі?

Проблеми з вагою, схоже, виникають із віком. Це час, коли метаболізм в організмі сповільнюється, що призводить до збільшення ваги та часто призводить до збільшення жиру на животі. Оскільки старіння вже відіграє певну роль у зниженні м’язової маси, підтримання здорової ваги тіла та позбавлення жиру на животі стає досить складним завданням!

Однак у жінок гормони також відіграють важливу роль, яка впливає на масу тіла. Іноді ваша талія, що розширюється, може бути результатом зниження рівня естрагону, що призводить до форми яблука. З іншого боку, генетичні компоненти також впливають на те, як рівномірно розподіляється ваша вага і як ви виглядаєте. Оскільки це звичайне явище, важливо знати про небезпеку жиру на животі у жінок похилого віку.

Вчені з’ясували, що люди з вищим співвідношенням стегон і талії мають більшу схильність до смерті від будь-якої причини, ніж ті, хто має надмірну вагу. Таким чином, однією з основних небезпек жиру на животі у літніх жінок є підвищений ризик серцевих захворювань і ранньої смерті. , оскільки у довгостроковій перспективі він може бути небезпечним. Нагромаджуючись всередині ваших органів, він може збільшити ймовірність ускладнень зі здоров’ям, таких як хвороби серця, високий кров’яний тиск, недоумство і т.д.Вісцеральний жир також відповідає за виділення хімічних речовин, званих цитокінами, пов’язаних з імунною системою, тим самим збільшуючи ймовірність виникнення серцево-судинних захворювань. Це може ще більше погіршити чутливість клітин крові до зсідання, інсуліну, кров’яного тиску.

Ці проблеми можуть сильніше впливати на жінок похилого віку через гормональний дисбаланс і зниження рівня естрогену після менопаузи. Загалом, жир на животі у жінок похилого віку викликає тривогу, і на нього потрібно звернути увагу негайно.

Способи позбутися жиру на животі

Через небезпеку жиру на животі та пов’язані з ним ризики для здоров’я важливо вжити заходів для його контролю. Ось кілька порад, як контролювати жир на животі. Дотримуйтесь здорової дієти.Дієта відіграє велику роль щодо ваги вашого тіла та жиру на животі, і найприємніше, що ви можете це контролювати! Їжте більше листових овочів та фруктів, цілісних злаків, у тому числі безглютенових, та молочних продуктів з низьким вмістом вуглеводів.

Залишатися у формі і бути здоровим не лише життєво важливим для досягнення оптимальної працездатності, а й є аспектом життя. Переваги добре структурованої дієти є величезними, і їх не можна ігнорувати. Коли організм отримує достатню кількість поживних речовин вранці, він зазвичай працює ефективно, змушуючи вас йти з великим рівнем енергії протягом дня. Це також прискорює обмін речовин, допомагаючи спалювати непотрібний жир на животі, зберігаючи вас в ідеальній формі.

Обмежте споживання цукру

У той час як цукор може бути причиною зайвих калорій та накопичення жиру навколо живота, вам потрібно зменшити цю тягу та не давати собі вживати так багато жиру. Уникайте газованих напоїв, газованих напоїв, занадто великої кількості кофеїну, якщо ви хочете позбавитися жиру на животі, і ви автоматично відчуєте різницю!

Контролюйте розмір порцій

Якщо ви сповнені рішучості контролювати або позбутися жиру на животі, вам потрібно стежити за розміром порції. Навіть невеликі калорії накопичуються. Можливо, ви захочете відмовитися від триразового харчування, але потім переконайтеся, що ви уникаєте перекушування тут і там. Крім того, коли ви збираєтеся кудись на вихідні, вечірки і т.д., переконайтеся, що ви контролюєте свою тягу, оскільки саме в цей час людина піддається спокусі з’їсти більше.

Залишайтеся мотивованими

Пам’ятайте, що будуть моменти, коли вам захочеться здатися, але тоді вам самим доведеться мотивувати себе не здаватися у своїх спробах контролювати чи позбутися жиру на животі. Продовжуйте наполягати і пам’ятайте, що всі зусилля зрештою окупляться! Крім того, не відмовляйтеся від своєї послідовності. Що б ви не робили, чи це легкі вправи на розтяжку чи йога; вмикайте це в свій розпорядок дня. jpg” alt=”Чим небезпечний жир на животі для літніх жінок” />

Регулярна фізична активність

Чи дотримуєтеся ви фітнес-режим, наскільки він інтенсивний? Згідно з провідним журналом з науки про здоров’я, дорослій людині необхідно щодня приділяти щонайменше 15 хвилин будь-яким фізичним вправам, які можуть прискорити частоту серцевих скорочень. Будь то легка аеробна активність, така як біг підтюпцем, швидка ходьба або вправи на глибоке дихання, зробіть їх частиною свого життя, оскільки це може мати велике значення для позбавлення жиру на животі.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут