додому Дієти і харчування

Вчені розповіли про користь натурального йогурту для літніх людей

242

Натуральний йогурт і кров’яний тиск.

Image by Aline Ponce from Pixabay

Згідно з новим дослідженням вчених з Університету штату Мен (США) і Університету Південної Австралії вживання натурального йогурту без добавок допомагає знизити артеріальний тиск у літніх людей з гіпертонією, інформує Ukr.Media.

Дослідники проаналізували дані 915 дорослих, середній вік яких становив 62 роки. Більше 60% учасників мали високий кров’яний тиск — 140/90 міліметрів ртутного стовпа. Всі випробовувані заповнювали опитувальник про своє харчування, регулярно вимірювали тиск і пульс.

Вчені виявили, що вживання йогурту знижує систолічний артеріальний тиск у людей з гіпертонією. Однак воно ніяк не впливає на тих, у кого зазвичай нормальний тиск. Результати були отримані з поправкою на інші змінні, що впливають на артеріальний тиск, такі як вік, стать, освіта, діабет, індекс маси тіла, холестерин, рівень цукру в крові, фізичні вправи і т. д.

Попередня робота цієї команди дослідників показала зв’язок між середземноморською дієтою і поліпшенням когнітивних функцій, а також між вживанням молочних продуктів і зниженням артеріального тиску. Це підтверджує те, що правильне харчування дуже важливе для підтримання здоров’я в хорошому стані.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут