додому Дієти і харчування

П’ять простих способів підвищити метаболізм

Метаболізм — це природний біохімічний процес в організмі, завдяки якому тіло перетворює їжу в енергію. Чим він швидший, тим менша ймовірність набрати зайві кілограми. Існує кілька простих способів, які допоможуть підвищити метаболізм в організмі

Почати день з сніданку

Сніданок сприяє активному метаболізму протягом всього дня. Ранковий прийом їжі забезпечує людину енергією для фізичної та розумової діяльності.

Випити зелений чай

У ході декількох досліджень було доведено, що зелений чай трохи підвищує метаболізм завдяки своїй здатності збільшувати витрату енергії і кількість спалюваних калорій, розповіла сертифікований тренер по загальному здоров’ю в коледжі Вітон Меган Мередіт. «Зелений чай містить кофеїн і поліфеноли катехіна, тип антиоксиданту, який сприяє прискоренню метаболізму», — говорить фахівець.

Додати до страви кайєнський перець

Кайєнський перець стимулює обмін речовин, викликаючи прилив енергії. Крім того, в дослідженні, опублікованому в Міжнародному журналі ожиріння, говориться, що активний інгредієнт цієї приправи — капсаїцин — допомагає знизити апетит.

Піти на прогулянку вдень ??

Кілька перерв протягом дня на короткі прогулянки можуть трохи підняти настрій і зарядитися енергією. Така активність допоможе знизити ймовірність переїдання і прискорити обмін речовин.

Їсти невеликими порціями

Невеликі порції, а також перекушування протягом дня корисні для метаболізму. Однак вибір слід робити на користь здорової їжі, багатої білком.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут