додому Краса і здоров'я

Вчені довели, що знизити ризик розвитку діабету у людей можна за допомогою регулярного ранкового вживання їжі

Працюючи над дослідженням причин розвитку діабету, американські вчені з Північно-Західного університету у Чикаго, штат Іллінойс, вирішили проаналізувати взаємозв’язок межу харчуванням і здоров’ям. Виявилося, що люди, які мали звичку регулярно снідати перед виходом з домівки, мали набагато нижчий шанс розвитку цукрового діабету.

Photo by Mykenzie Johnson on Unsplash

Для проведення експерименту були запрошені понад 10,5 тисяч дорослих людей, яким було запропоновано розділитися на 6 підгруп. До кожної підгрупи увійшли учасники, які мали різні звички у харчуванні: хтось снідав регулярно, у когось перший прийом їжі припадав на обідній час і т. д. Результати експерименту показали, що люди, які регулярно харчувалися вранці, мали набагато меншу інсулінорезистентність.

«Проведене нами дослідження допомогло краще зрозуміти, як спосіб життя людини і харчові звички впливають на розвиток діабету. Виявилося, що регулярний сніданок може не лише допомогти зберегти здоров’я, але й зменшити ризик розвитку діабету», — поділився Маріам Алі, ендокринолог.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут