додому Гороскоп

3 несумісні зодіакальні пари, які заведено вважати ідеальними

Правда, в цей же день знову подали заяви в РАЦС. Йдеться про зодіакальні союзи, які несумісні, але чомусь вважаються ідеальними парами. Під якими знаками народилися ці бідолахи… або все-таки щасливчики?

Image by suju-foto from Pixabay

Овен-Скорпіон

На вигляд все добре — подружжя дивиться один на одного закоханими очима, ходять під ручку і разом відвідують світські заходи. Їх ставлять в приклад, ними захоплюються, пристрасності цієї пари можна тільки позаздрити, інформує Ukr.Media.

Любов Овна і Скорпіона межує з ненавистю, але копніть глибше. Хоча хто вам дозволить — владолюбний Овен і темпераментний Скорпіон не виносять сміття з хати. Але сусіди в курсі подій і вже збираються поміняти квартиру: любов, що межує з ненавистю, щоденні скандали, що закінчуються бурхливим примиренням — це кого завгодно зведе з розуму.

Близнята-Водолій

Повітряні створіння створені один для одного. Стихія однакова, планети-покровителі не у сварці — Меркурію і Урану нічого ділити. Але ідеальна картинка — це всього лише ілюзія. Волелюбні Близнята і незалежний Водолій не збираються поступатися один одному навіть в дрібницях.

Близнята і Водолій не йдуть на поступки, але і розлучитися не можуть — адже вони дихають одним повітрям. До того ж звикли до загального захоплення. А вітер в голові коли-небудь вщухне, і повітряний союз стане по-справжньому ідеальним. Принаймні, вони намагаються в це вірити.

Козеріг-Козеріг

Клони, близнючки, два чоботи пара — і як їх тільки не називали. Козероги, що живуть під одним дахом, здаються оточуючим ідеальною парою. Ще б пак — адже це як жити з самим собою. Ні сюрпризів, ні непоняток, ні сварок, ні скандалів.

Начебто все так, але щось не так — краще запитайте у Козерогів. І якщо вихованці Сатурна ще не розучилися розмовляти (а між собою вони спілкуються жестами і переглядами), то вони розкажуть, наскільки ідеальний їх союз. І покажуть. А ви поки зателефонуйте в службу порятунку — зараз в хід підуть ріжки.

Не будемо засуджувати або звинувачувати ці несумісні, але ідеальні пари. Сміятися теж не будемо. Може, все не так погано, адже ці зодіакальні парочки ніхто не змушує жити разом. А якщо живуть, значить, їх все влаштовує.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут