додому Гороскоп

Астрологи застерігають: що можна і що не можна робити в повний місяць 28 березня цього року

Кожен повний місяць унікальний за своєю енергетикою, тому так важливо прислухатися до думки астрологів. Їх рекомендації допоможуть провести день успішно і не упустити удачу через необдумані вчинки.

Image by Peter Dargatz from Pixabay

Енергетика завершального березня повного місяця не обіцяє бути важкою, проте експерти рекомендують заздалегідь дізнатися про те, які справи приведуть до успіху, а які можуть спровокувати низку невдач. Повний місяць пройде 28 березня в сузір’ї Терезів, і в цю добу важливо бути обережними в судженнях, щоб уникнути непотрібного з’ясування відносин і помилок у справах.

Що можна робити в березневий повний місяць

Відпочивати. Повний місяць пройде в неділю, і цей день прекрасно підходить для відпочинку після трудового тижня. У цей час можна відновити енергію і сили, щоб підготуватися до виконання важливих справ на прийдешньому тижні.

Займатися вирішенням побутових питань. У неділю буде достатньо сил для того, щоб прибрати вдома, виконати кілька невеликих справ і вирішити поточні побутові проблеми.

Займатися спортом. У повний місяць очікувано з’являється більше сил, які потрібно витрачати. Доречним буде витратити надлишки енергії на фізичні вправи, щоб залишатися в гарному настрої і зняти стрес.

Загадувати бажання. Наприкінці березня кожен зможе загадати бажання і попросити Всесвіт про виконання мрії. Вона обов’язково збудеться, якщо буде реальною.

Що не можна робити 28 березня 2021 року

Сваритися і конфліктувати. Повний місяць — не час з’ясування відносин. У недільний день будь-які конфлікти можуть стати початком тривалих сварок і навіть привести до розставання. Астрологи рекомендують уникати агресивно налаштованих особистостей і приводити почуття до гармонії, щоб не реагувати гостро на необдумані слова оточуючих.

Приймати серйозні рішення. Під егідою Терезів багатьох будуть долати сумніви, тому астрологи рекомендують відкласти вирішення важливих завдань і направити сили на більш просту роботу. Так вийде вберегтися від невірних висновків і помилок.

Витрачати. У день повного місяця доречними будуть великі заплановані заздалегідь покупки, а ось спонтанні витрати приведуть до фінансових проблем. Для того, щоб не провокувати відтік коштів, варто відмовитися від дрібних придбань на користь економії.

Починати щось нове. Повний місяць — це кульмінація подій і підбивання підсумків, тому будь-які нові починання можуть у майбутньому застопоритися або привести не до тих результатів, які були заплановані.

Починати лікування. Вважається, що в повний місяць збільшується ризик отримати ускладнення та інші неприємності зі здоров’ям, тому якщо є можливість відкласти лікування, його краще не починати 28 числа.

Брати в борг. У цей повний місяць краще не позичати гроші, не брати кредитів і позик, щоб виключити неприємності в подальшому.

Повний місяць — унікальний час, який важливо провести в гарному настрої, щоб залучити в життя позитивні зміни. Потурання шкідливим звичкам загрожує виникненням непереборних перешкод на шляху до щастя, а значить, від них краще відмовитися.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут