додому Краса і здоров'я

Ванни для тіла: приємна терапія

1506

Ванна – прекрасний спосіб очистити тіло, розслабити розум і забезпечити додаткову підтримку різних систем організму. Є різні типи ванн для тіла, кожна з яких допомагає досягти своїх цілей, і по-своєму корисна. Деякі ванни для тіла досить звичайні, а про інших ви, можливо, ніколи не чули.

Ванна з морською сіллю

Ванна з сіллю – одна з найстаріших, її десятиліттями використовували для того, щоб допомогти людям розслабитися. Але чи знаєте ви, що сіль може виводити токсини з організму, а також бути дуже корисною для шкіри? Цей рецепт використовує морську сіль, так що ви отримуєте натуральну сіль, а не йодовану. Ось деякі корисні властивості цієї ванни: більше енергії на початку дня, відсутня необхідність отримати енергію від кофеїна, і хороше самопочуття протягом дня.

16-12-14-foto-600x432-2

Ванна з ефірними маслами

Можна перетворити ванну в цілий світ відчуттів, просто додавши до неї кілька ефірних масел. Перевага таких ванн в тому, що ви можете додавати в ванну саме ті масла, які допомагають при ваших сьогоднішніх проблемах зі здоров’ям. Наприклад, у вас був довгий день, і ви відчуваєте сильну втому. Для того, щоб зняти втому, додайте у ванну масло перцевої м’яти. Вибирайте ефірні масла, які допоможуть вам, якщо ви відчуваєте стрес, депресію, втому, або головний біль.

Ванна з перекисом водню

Перекис водню надає такій ванні масу цілющих властивостей. По-перше, вона допомагає організму позбавитися від токсинів. Крім того, вона володіє антибактеріальними та противірусними властивостями, що робить її дуже корисною, якщо ви проводите час серед великої кількості людей, пересуваючись на автобусі, поїзді чи літаку, або в інших ситуаціях, коли ви особливо схильні до дії мікробів. Рекомендується приймати ванну з перекисом водню протягом 30 хвилин, і не забудьте розслабити свій розум, насолоджуючись ванною.

Імбирна ванна

Імбир – це корінь, який володіє багатьма корисними властивостями, якщо вживати його в їжу, але його також можна використовувати і по-іншому, наприклад, приймати імбирні ванни. Можна натерти на тертці свіжий імбир, додавши його у воду, або насипати у ванну трохи імбирного порошку. Ця ванна допоможе тілу пропотіти і вивести додаткову кількість токсинів, так само, як це відбувається в сауні або в парній. За відгуками, імбирні ванни забезпечують підвищеною енергією, відчуттям чистоти, а також позбавляють від симптомів застуди, що починається.

Ванна з содою

Чи знаєте ви, що звичайна питна сода, яку ви можете тримати в холодильнику для поглинання неприємних запахів, також може використовуватися як засіб детоксикації? Просто потрібно додати її в ванну. Ця ванна допомагає зняти стрес. Важливо розглядати стрес як токсичний стан, і способи релаксації вважати способами вивести з організму токсини. Питна сода, або бікарбонат натрію, прекрасно нейтралізує хлорку, яку додають в джерела міської води. Важко вивести токсини у воді, наповненою хімікатами, тому корисно очистити воду натуральним способом.

Ванна з бентонітової глини

Бентонітова глина – це засіб, який допомагає виводити з організму важкі метали. Важкі метали можуть потрапляти в організм різними способами, і, можливо, ви ще не очищали від них своє тіло, але накопичувалися вони роками. Найпростіший спосіб – це просто пити погано очищену воду. Інші способи – лікування зубів, вживання їжі, яка була оброблена певними хімікатами, і багато іншого. Ось чому важливо регулярно очищати організм від важких металів.

Ванна з морськими водоростями

У цій ванні використовується особлива суміш із глини, ламінарії і фукуса. Така ванна допомагає підсилити кровотік, а також циркуляцію лімфи, створюючи електромагнетизм, який не досягається за допомогою інших ванн. Приймати таку ванну потрібно 20-30 хвилин.

Ванна з сіллю Епсома

Добре мати під рукою сіль Епсома, тому що вона знаходить широке застосування, коли справа стосується здоров’я. Один зі способів – покласти сіль у ванну, щоб вона виводила токсини з організму, поки ви розслабляєтеся в гарячій воді. Сіль Епсома допомагає системі кровообігу, а також покращує функцію нервової системи. Регулярно приймати ванни з сіллю Епсома досить просто, і це приємний спосіб поліпшити здоров’я і самопочуття.

16-12-14-foto-600x401-1

Ванна з яблучним оцтом

Якщо ви не знайомі з корисними властивостями яблучного оцту, важливо вибрати час і дізнатися, що він може зробити для вашого здоров’я, якщо ви будете приймати його всередину, а також використовувати зовнішньо для лікування різних захворювань. Яблучний оцет можна додавати у ванну, щоб допомогти при таких станах як артрит або подагра, а також при будь-якому захворюванні, викликаному запаленням. Це гарна ванна, яку можна приймати, щоб пропотіти, а також поліпшити сон.

Ванна з магнітною глиною

Це особлива глина, яка намагнічена, щоб виводити певні речовини з організму. Така глина добра тим, що її можна використовувати для лікування деяких станів, наприклад, надмірної кількості меркурію в організмі, а також миш’яку та алюмінію. Кожен з видів намагніченої глини спеціально створений для виведення конкретних речовин. Вони руйнують джерела цих забруднень. Їх можна використовувати по черзі, щоб позбутися від кожного з цих металів, і підтримувати цей стан.

Кілька рекомендацій щодо прийняття ванн для тіла

  • Деякі ванни призначені спеціально для боротьби із застудою при перших ознаках цього захворювання. Якщо у вас вже розвинулася застуда, не зашкодить, якщо ви приймете ванну, яка виведе токсини.
  • Хоча, приймаючи деякі ванни, ви потієте більше звичайного, немає підтверджень того, що ванни допомагають спалити калорії так, як під час фітнесу.
  • У більшості своїй ванни безпечні, і протипоказань для них дуже мало. Якщо у вас є сумніви, порадьтеся з лікарем.
  • Гаряча ванна допомагає відкрити пори, і пропотіти, що може трохи сприяти процесу детоксикації. Але гаряча ванна може дуже сильно розслабляти, тому потрібно брати це до уваги.
  • Детоксикація в цілому може прискорити втрату ваги, особливо якщо в тілі накопичилося багато токсинів, і якщо ви поєднуєте прийом ванн з корисною дієтою.
  • Ванни, що виводять токсини, розкривають пори. Якщо після ванни ви скористаєтеся скрабом або іншим засобом для очищення шкіри, це може сприяти позбавленню від вугрів.
  • Ви можете приймати ванни для тіла, коли захочете, і коли відчуєте, що вам потрібно це зробити.
попередня статтяВидалення бородавок – можливі методи
наступна статтяЯк прибрати жирний блиск на обличчі: боротьба за здорову матовість