додому Поради

Топ-10 захворювань, від яких страждають мілініали та чому

Міленіали – це термін, який використовується для позначення людей, які народилися в період з 1985 по 2003 рік. З віком міленіали стають значно менш здоровими. Вони глибоко схильні до впливу поведінкових станів здоров’я, а не фізичних, причому найбільш значне збільшення спостерігається при гіперактивності та глибокій депресії. Таким чином, незважаючи на те, що мільйони роблять великі інвестиції у своє здоров’я та гарне самопочуття в порівнянні з попередніми поколіннями, вони, як і раніше, значно менш здорові в міру старіння.

Основні захворювання, від яких страждають міленіали

До десятки станів, що впливають на міленіалів, відповідно до їх негативного впливу на здоров’я, входять:

  1. глибока депресія;
  2. зловживання психоактивними речовинами;
  3. розлад від зловживання алкоголем;
  4. гіпертонія або високий кров’яний тиск;
  5. гіперактивність;
  6. психотичні стану;
  7. виразковий коліт та хвороба крона;
  8. високий рівень холестерину;
  9. розлад від зловживання тютюном;
  10. діабет 2 типу.

Незважаючи на те, що ці десять основних станів здоров’я поширені майже у всіх поколіннях, спостерігаються високі показники поширеності кожного з них у міленіалів порівняно з попередніми поколіннями.

Топ-10 захворювань, від яких страждають міленіали і чому

Чому міленіали найбільше страждають від психічних розладів

Розлад, пов’язаний зі зловживанням психоактивними речовинами та алкоголем, важка депресія є трьома основними захворюваннями, які впливають на людей тисячоліття.

Наступні обставини, які слід розглядати як фактори, що сприяють тому, чому мілініали в основному страждають від психічних розладів

Занадто великий вплив засобів масової інформації

інформації з різних джерел та доступ до 24-годинного циклу новин дозволили мілініалам мати доступ до страшних новин цілодобово. Історії про стихійні лиха, катастрофи та терористичній діяльності майже не існували для багатьох попередніх поколінь, але не доступні цілодобово.

Почуття безнадійності, безпорадності та страху з приводу подій, що відбуваються у світі, зрештою впливає на людей тисячоліття або власними силами, ставши свідками таких подій, або через заразливі реакції страху з боку інших людей з їхнього соціального кола.

Технологічні зміни

Завдяки швидкому технологічному прогресу міленіали стали першим поколінням, яке виросло, не навчившись вміло читати сигнали на обличчі, підтримувати зоровий контакт або навіть глибше усвідомлювати різні емоції в інших або в собі.

Насправді існує медичний термін, придуманий для позначення цього недоліку емоційної обізнаності. Клінічно це відомо як олекситимія. Стан олекситимії ускладнює для міленіалів розуміння не лише своїх власних почуттів та думок, а й думок та почуттів інших людей.

Заміна поняття виграшу та програшу

З приходом покоління тисячоліття можна неухильно бачити, що концепція того, як виграти чи програти, поступово замінюється концепцією безпеки «кожен отримує трофей» і «кожен є переможцем». Ні для кого немає втрат, і це порушило природну криву навчання, пов’язану з подоланням невдач та розчарувань у житті.

У той же час це заважає тисячолітнім поколінням набути стійкості до розчарування і навчитися рухатися далі після невдачі.

Топ-10 захворювань, від яких страждають міленіали і чому

В результаті цього багато міленіалів сьогодні стикаються з труднощами при перенесенні будь-якої стресової події у своєму житті – вони легко розчаровуються, а також уникають будь-яких вимог, які змушують їх відчувати себе пригніченими.

Невизначені робочі процедури

У більшості мільйонів немає кар’єри з встановленим розкладом та можливістю віддаленого доступу. Недоліком цього є те, що вони часто опиняються на роботі у вихідні та навіть під час канікул. Це призводить до того, що у них ніколи не буде «вільного часу» для перезаряджання та дозаправки. Все це підвищує рівень їхнього стресу, а також збільшує фізичні та емоційні фактори ризику для їхнього здоров’я.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут