додому Астрологія та Гороскопи

Таємні пороки і недоліки знаків Зодіаку

438

Недоліки є у всіх. Гороскоп вад допоможе дізнатися, які погані якості є у знаків Зодіаку.

Фото canva.com/gettyimages/

Овен

Йде напролом. Чи не зробить і кроку в сторону. Його неможливо ні в чому переконати. Йому не знайомі почуття такту і терпимості. Овен з легкістю порушує чужі особисті кордону. Крокує по головах і не бачить нічого навколо.

Бик

Розважливий матеріаліст. У фінансових питаннях перетворюється на справжнього зануду. Ніколи не залишає на чай і не позичає гроші. Особисті інтереси понад усе. Не варто переходити йому дорогу. У нападі люті готовий розтоптати і знищити противника.

Близнюки

Головний з пліток і чуток. Професійно переверне інформацію до невпізнання. Його слова оточуючі приймають за чисту монету. Майстер плести інтриги і змови. Улюблена розвага-провести над співрозмовником психологічний досвід і спостерігати за його діями з боку.

Рак

Найбільш образливий на світі. З народження має купу претензій до оточуючих. При цьому неможливо здогадатися, на що саме розсердився Рак. Далекий від ідеалу і в амурних справах. Якщо сьогодні він зберігає вірність другій половинці, то завтра може холоднокровно їй змінити.

Лев

Справляє оманливе враження. Постає в образі добродушного товариша, який завжди готовий бути поруч. Насправді переслідує корисливу мету-заполонити собою весь вільний простір. Йому важливо займати місце лідера у всіх сферах. Заради честолюбної ідеї може наплювати на моральні принципи і переступити через близьких.

Діва

Природжений учитель. Вважає себе найрозумнішою і досвідченою людиною на світі. Мудрий не по роках знак звик контролювати все навколо. Діві важливо підпорядкувати оточуючих власним поглядам. Сперечатися з нею абсолютно безглуздо. Залишається тільки прийняти її правила і приготуватися до постійних моралей.

Терези

Примхливий до неподобства. Вимотує близьких причіпками, перепадами настрою і істериками з океанами сліз. Славиться своєю меркантильністю. Нічого не робить просто так або на догоду іншим. Будь-яка дія має одну мету-отримати особисту вигоду. Йому нічого не варто вступити в шлюб за розрахунком або подружитися з «вигідним» для кар’єри людиною.

Скорпіон

Підступний маніпулятор. Справжній тиран в амурних справах. Вважає партнера своєю власністю навіть після розриву відносин. Переводить колишню другу половинку причіпками і щогодинним контролем. Займається активним стеженням в соцмережах, читанням смс-повідомлень і наймає приватного детектива.

Стрілець

Майстер створювати проблеми з повітря. На рівному місці знаходить собі труднощі. Володіє безкрайнім запасом енергії, яка часто перетікає в неправильне русло. З ентузіазмом виплутується зі складних ситуацій і ніколи не сумує. Любить пустити пил в очі. Часто нічого не вдає з себе, але хвалиться численними перемогами і заслугами, які сам придумав.

Козоріг

Поводиться так, ніби всі йому зобов’язані життям. Вважає себе рятівником людства. Впевнений, що є супергероєм і поводиться відповідно. Гордовитий егоцентрист, егоїзм якого не знає кордонів. Володіє нескінченною завзятістю і напором. Йде напролом і не помічає нічого навколо.

Водолій

Космічна істота, яка зійшла до землян і благословила їх своєю появою. Сам не знає, що діється у нього в голові. Складається з протиріч і не вписується в звичну реальність. Генератор незвичайних ідей, за втілення яких його можна назвати божевільним генієм.

Риб

Любитель містики, вільний від норм моралі. Заперечує правила і підвалини. Цінує свободу і незалежність. Живе сьогоднішнім днем і не думає про те, як заробити на хліб. Інфантильний мрійник. Віддасть перевагу займатися філософськими роздумами, ніж вступати в доросле життя. Ніколи не визнає провину і майстерно перекладе її на інших.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут