додому Сім'я і відносини

Що робити з лінивим чоловіком?

На шиї у жінки не повинно бути нічого, крім ефектної ювелірної прикраси або модного шарфика. Якщо ви відчуваєте, що чоловік сів вам на плечі і звісив ноги, то пора щось змінювати!лінивий чоловік

Причини чоловічої ліні

Що відбувається? Зазвичай симптоми споживацького ставлення «сів на шию» чоловіка укладаються в загальну клінічну картину: лежить на дивані, відмовляється допомагати по дому, пішов з роботи і не шукає (або робить вигляд, що шукає) нову і т.п. Причому міняти він нічого не збирається, незважаючи на протести (заклики, прохання) дружини.

Чому так сталося? Якщо чоловік тунеядствовал і до весілля, виправити щось навряд чи вийде. А ось якщо чоловік раніше паразитичними нахилами не відрізнявся, а сів на шию вже після весілля, то причину варто шукати в поведінці дружини!

Які особливості жіночої поведінки здатні виховати дармоїда?

  • Надмірна опіка. Прагнучи стати ідеальною дружиною, жінка починає опікати чоловіка, як турботлива матуся. В результаті чоловік набуває поведінкові риси дорослого дитяти. А дружина дивується: «Чому він поводиться як дитина?»
  • Надмірна самостійність. Деякі жінки йдуть по шляху найменшого опору: «Просити його сходити в магазин? Та я швидше сама сходжу! І лампочку можу вкрутити, щоб його не чекати ». У результаті у чоловіка складається впевненість, що можна нічого не робити — дружина сама впорається.
  • Авторитарна позиція. Сильні жінки гублять чоловічу ініціативу на корені, так як не довіряють чоловікові: «Він в цьому нічого не розуміє!», «Він зробить не так, як треба» і т.п. Причіпки, повчання і претензії дружини відбивають будь-яке бажання робити будь рухи тіла.

Як боротися з лінню чоловіка

Що робити? Визначтеся, що для вас краще: ідеально прибрана квартира або те, що чоловік звільнить вас від процесу збирання?

Якщо для вас важливіше отримати допомогу, наступіть на горло власним амбіціям і звичкам і дійте за інструкцією:

  • Міняйте життєву позицію. Вчіться бути не «матусею», «суворою вчителькою» або «мужиком у спідниці», а улюбленою жінкою, слабкою і потребує допомоги. Не поспішайте все робити за нього чи виправляти зроблене чоловіком. Довіряйте йому!
  • Починайте будувати відкриті стосунки. Обов’язково озвучуйте свої почуття і очікування, говорите про те, що потрібна допомога, прямо, а не натяками. Чи не збираєте негатив всередині! Пам’ятайте, чоловік не вміє читати ваші думки.
  • Розмежуйте обов’язки. На сімейній раді визначте, за що відповідаєте ви, а за що — ваш чоловік. Не втручайтеся, коли чоловік виконує (або не виконує) свої обов’язки. Нехай сам відчує наслідки, якщо результат виявиться незадовільним.
    Використовуйте метод природних наслідків. Не працює? Значить, купити пиво і ковбасу нема на що! Так у чоловіка швидко з’явиться правильна мотивація.
  • Шокова терапія. Зберіть речі і вирушайте на пару тижнів в санаторій. Не варто гладити йому сорочки і готувати на рік вперед. Сам впорається! По приїзду не кидає знову все звалювати на себе, нехай чоловік проявить свій відкрився кулінарний талант, господарську жилку і т.п.

Дізнайтесь більше:

Маленькі хитрощі

Щоб коханому чоловікові було легше і приємніше братися за справи, використовуйте кілька маленьких і не дуже маленьких хитрощів.

1. Озбройте його суперсучасної побутовою технікою. Рідкісний чоловік залишиться байдужий при вигляді технічних новинок. Придбайте суперсучасний пилосос, попросіть чоловіка розібратися, що і як працює. Не забудьте похвалити: «Ти завжди з технікою відмінно живеш? Чи ладнаєш, не те що я!» Зацікавлений і окрилений чоловік не відмовиться допомогти з прибиранням. А потім доречно буде сказати, що боїтеся зламати «наворочену штуковину», і попросити його пилососити і надалі.

2. Хваліть невтомно! Жіночі зауваження і причіпки сильно травмують чоловіче его. Хочете, щоб чоловік допомагав вам? Знизьте вимоги до якості (природно, ви б зробили краще!) І не переставайте хвалити його за те, що він робить.

3. Мотивуйте! Мимохідь скажіть, що ввечері хотіли доставити йому кілька приємних хвилин, але, напевно, не встигнете: потрібно ще завантажити посудомийку, суп зварити і зробити уроки з сином … От якби чоловік допоміг, то й на приємне б часу вистачило

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут