додому Вагітність і діти

Як визначити стать майбутньої дитини

«Хлопчик чи дівчинка?» — Це питання хвилює більшість майбутніх батьків, адже багато хто хоче малюка конкретного статі. Чи можна його запланувати?

Люди завжди мріяли самі вирішувати, якої статі буде спадкоємець. Але природу не обдуриш: навіть зараз, в епоху розвитку технологій, вона як і раніше залишає цей вибір за собою.як визначити стать майбутньої дитини

На сьогоднішній день визначити стать майбутньої дитини можна тільки по факту — тобто якщо вона вже зачата. На 13 тижні проводиться ультразвукове дослідження (УЗД) плоду. Але іноді він лежить «незручно» для огляду, навколоплідні води заважають огляду або ж пуповина розташовується таким чином, що на екрані монітора лікар помилково бачить статеві ознаки хлопчика. Імовірність помилки на цьому терміні досить висока — 50%. До цього потрібно бути готовими і не поспішати з покупкою повзунків блакитного або рожевого кольору. Варто трохи почекати — і точність прогнозу підвищиться до 90%: це дозволяє зробити УЗД на 22-24-му тижні.

Але абсолютно точно визначити стать дитини можна тільки за допомогою інвазивного методу. Матері проколюють черевну стінку і беруть матеріал на аналіз (шматочок плаценти, навколоплідні води). Проводиться дана процедура не радимо, а виключно при підозрі на спадкові захворювання, що передаються тільки по чоловічій або тільки по жіночій лінії, і визначення статі в даному випадку — принциповий момент. Метод може спровокувати викидень, тому без показань лікар ніколи його не призначить.

Народні методи визначення статі майбутньої дитини

Як би не була категорична офіційна медицина, майбутні мами і тата не перестануть намагатися «нарахувати» собі сина чи дочку. У народі існує чимало «надійних» способів. Правда, на ділі точність їх не перевищує 50%.

  1. По дню овуляції. Є думка, що якщо зачаття відбулося за пару днів до овуляції, то народиться дівчинка. Якщо ж точно в день овуляції або трохи пізніше — то хлопчик. Дане припущення базується на різному ступені рухливості чоловічих статевих клітин. Сперматозоїди з У-хромосомою (завдяки яким народжуються хлопчики) рухаються швидше сперматозоїдів з Х-хромосомою (відповідальних за появу на світ дівчаток), але живуть менше. Крім того, для підвищення ймовірності народження сина майбутня мама повинна випробувати оргазм (т. К. Жіночий секрет, що виділяється при оргазмі, нібито підвищує життєздатність сперматозоїдів з У-хромосомою). Точність методу безпосередньо залежить від того, чи вірно визначено день овуляції.
  2. По відновленню крові. Передбачається, що частота оновлення крові у жінок і чоловіків неоднакова: у перших — кожні 3 роки, у других — кожні 4. Знаючи дати народження партнерів, можна припустити стать майбутнього малюка. У кого з партнерів кров «свіжа», тої статі буде і малюк. При цьому мають значення всі великі крововтрати (переливання або здача крові, хірургічні втручання, аборти).
  3. Частотний. Відповідно до цього методу, у чоловіка, який довго не має сексуального контакту, активізується У-хромосома, відповідальна за народження хлопчиків. Виходить, якщо хочеш спадкоємця — тимчасово забудь про інтимну близькість. Втім, існує і абсолютно протилежна точка зору: для народження дочки майбутні батьки не повинні вступати в інтимний контакт протягом 1,5 місяця.
  4. По групі крові і резус-фактору. Необхідно скористатися таблицею, що складається з двох частин. Якщо вони дають різні результати, то шанси народити сина чи дочку рівні.
    2-07-12-2015-600-148

Дізнайтесь більше:

Народні прикмети

Крім навколонаукових методів досі живе безліч повір’їв з приводу статі вже виношуваної дитини. Ставитися до них слід, скоріше, як до культурної спадщини народу, оскільки ступінь їх достовірності вкрай низька. Ось лише деякі з них.

  • Якщо під час вагітності жінка зберігає свою привабливість, слід чекати хлопчика. І навпаки — вважається, що дівчатка віднімають красу у матерів.
  • Живіт акуратний, має витягнуту форму — народиться син, округлу — дочка. При виношуванні дівчаток частіше буває токсикоз.
  • Якщо вагітну постійно тягне на солодке і фрукти (причому раніше такого не спостерігалося), у неї буде дівчинка, а якщо на солоне, гостре, м’ясне-хлопчик.
  • Чим молодша жінка, тим імовірніше народження первістка-хлопчика.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут