додому Дієти і харчування

Що корисно для здоров’я включити в зимовий раціон харчування

94

Дієтолог Олена Свиридова назвала найкорисніші продукти в зимовий період. Фахівець порадив включити в раціон рибу, так як вона є одним з основних джерел жирних кислот Омега-3.

За її словами, жирні кислоти Омега – 3 відповідають за зміцнення імунної системи, стінок кровоносних судин і кісткової системи, а також захищають дихальні шляхи від інфекцій.

“Якщо риба набридла, а Омега-3 заповнити хочеться, можете спробувати з’їсти грецькі горіхи, лляне насіння, квасолю і Чіа”, – сказала вона.

За словами дієтолога, варто включити в зимовий такі овочі як морква, буряк або картопля, тому що вони містять потрібну кількість вітаміну А.фахівець додала, що багатий вуглеводами склад дасть багато енергії. У той же час з цими овочами необхідно знати міру і правильно поєднувати їх з клітковиною.

Ще один важливий продукт взимку-це фрукти, особливо цитрусові, в даному випадку мандарини і апельсини підійдуть ідеально, тому що вони є джерелом клітковини і флавоноїдів. І пийте більше води, про що також розповіла Свиридова.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

попередня статтяКитайський гороскоп Бика на 2023 рік
наступна статтяКитайський гороскоп Щура на 2023 рік

Додати коментар