додому Сім'я і відносини

Третій зайвий: як жінці позбавитися від коханки. Перевірено на практиці

804

Любовний трикутник – модель стосунків, яку можна вважати класикою. Чи можете ви уявити собі світовий кінематограф, художню літературу, світську хроніку або навіть достовірні історичні події без цієї любовно-геометричної фігури? Ні! Бо без неї, як і без приправи в страві: прісно, нудно, без смаку.

Не тільки культура, а й все наше життя істотно збідніли б без таких бестселерів з класичними трикутниками, як «Любов і голуби», «Великий Ґетсбі», а відповідно і без любові з трьома «кутами». Але одна справа переживати загострення пристрастей разом з кіногероями, жуючи поп-корн, і зовсім інша – стати одним з «кутів» у своїй власній любовній драмі. Але варто називати драмою відносини, в яких ми змушені розвиватися, щоб врятувати свою любов? Можливо, треба подивитися на ситуацію не з «кута», а з боку? Може бути, тоді стане зрозуміло, що любовний трикутник – всього лише гра, в якій перемагає той, хто знає її правила!

Хто винен і що робити? Тема любовного трикутника порушується переважно жінками. Саме вони найчастіше звертаються до психологів з проблемою любові, в якій з’явилася суперниця. Він, вона і коханка – класичний трикутник, де, як правило, «слабкою ланкою» почувається дружина. Бо у всі часи коханки вважалися хижачками, а дружини – жертвами ситуації. Ось відповідь на питання «Хто винен?» як би і вимальовується. Винна – коханка, чоловік – безсовісний, а дружина – «бідна овечка»! Так належить за законами жанру, і так постановив найбільш справедливий суд у світі – суд громадськості. Що ж робити?! На це питання у громадськості також є суворий вердикт: коханку стратити, чоловіка помилувати і змусити любити дружину, а дружині дати почесне звання «святої великомучениці»! Якщо поміняти кут зору, і спробувати подивитися на ситуацію з гумором, то спадає пелена серйозності і проявляється зерно істини. Немає єдино винних і однозначно праведних! Але є громадська думка і стереотипи, які стали невід’ємною частиною нашої свідомості, і в які ми повірили, як свої власні міркування. Але що якщо подивитися на ситуацію не як на трагедію вселенських масштабів, а як на можливість перетворитися з «слабкої ланки» у господарку положення? Думаєте, складно? Анітрохи! Якщо ви будете знайомі з правилами гри, в якій життя роздало «карти» на трьох, то зумієте вибудувати власну мудру стратегію щодо повернення чоловіка в лоно сім’ї. Але може так статися, що в ході гри ви виявите, що знайшли щось більш цінне – любов і повагу до себе. А вже тоді, повірте, ваш чоловік сам позбавиться від зайвого «кута» і буде ламати голову над тим, як знову закохати дружину, яка теж, виявляється, вміє бути хижачкою.

«Теорія Табуретки» або чому виникає любовний трикутник

Існує теорія, яка буквально на пальцях, або вірніше, на «ніжках» пояснює, як утворюється любовний трикутник. Називається вона «Теорія Табуретки». Припустимо, що табуретка – це сім’я, а дві її ніжки – це чоловік і дружина. У певний момент (з причини, відомої тільки сім’ї, життя якої для всіх інших «сутінки») табуретка перестає триматися на двох ніжках і починає падати. Причин може бути безліч: незадоволеність сексом, зовнішністю, віком, «борщами», грошима та ін. Ось тут-то і з’являється третя, а то й четверта «ніжка для табуретки». Додаткові ніжки зручні тим, що завдяки ним табуретка тримається стійко. Про таку ситуацію ще в народі ходить мудра приказка: «Хороший лівак зміцнює шлюб!» Зв’язки на стороні можуть стати надійною опорою для основних відносин. Однак якщо прибрати одну з ніжок, які створили сім’ю, то у табуретки, як основи, на якому будувався любовний трикутник, немає сенсу. Виходить, що «запасні» ніжки були лише доповненням до цілого. Без табуретки вони втрачають цінність, і в них відпадає всіляка необхідність. Іншими словами, якщо розпадається шлюб, то у сторонніх зв’язках немає потреби, бо зміцнювати вже нічого. Тому часто трапляється, що коли колишня сім’я припиняє своє існування, новий осередок товариства з колишніх коханців так і не утворюється. Отже, з цієї теорії напрошується очевидний висновок: любов не стане багатокутною фігурою, якщо потреби обох сторін будуть цілком задоволені.

Як виграти в любовному трикутнику?

Правило гри № 1: Вибудовуємо стратегію. Якщо ви гортаєте цю статтю, то, швидше за все, знаходитеся на етапі, коли з’ясовувати, хто винен у створеному любовному трикутнику, вже пізно, але саме час знайти відповідь на питання, що не дає спати, їсти і жити: «Що робити?!» Перш за все, вам треба провести з собою відверту розмову і зрозуміти, що ви хочете бути праві чи щасливі? Якщо праві, то вам потрібно негайно найняти детективів для цілодобового стеження за чоловіком, хакерів – для злому всіх його паролів, та інструктора з навчання боксу – для відправки суперниці в нокаут. Але, відкриваючи полювання на коханців, будьте чесними з собою, відповідаючи на питання: «Що я буду робити зі знайденою правдою?» і «чи Готова я зруйнувати стосунки з чоловіком?» За викриттям повинні йти конкретні рішення і послідовні дії. Якщо ви усвідомлюєте всі ризики, і ваша мета – розлучення, то виходьте на стежку війни і доведіть свою правоту.

Правило гри № 2: Шукаємо причини. Є і інший підхід до ситуації, де ви з чоловіком щасливі разом. Якщо ви дорожите відносинами, що не раз підтверджувалися щирою підтримкою, співчуттям і любов’ю, яка дорожче всякої пристрасті – припиніть «копати»! Шукати потрібно не коханку, а причини, що створили трикутник. Якщо ви не займетеся причинами, а будете усувати наслідки, тобто коханок, то тільки дарма витратите сили – на зміну однієї прийде інша, третя і т. д. І кожна наступна буде все молодше і нахабніше. «Розкопки» з пошуку причин потрібно починати з себе! Що не додала? Що не побачила? Що не довела? Суперниця ж, повірте, рано чи пізно сама потрапить у власноручно розставлені пастки з жіночих чар і любовних стратегій. Навряд чи, відводячи чоловіка з сім’ї і переможно тріумфуючи над примарним статусом подружжя, вона усвідомлює, що зайняла чиєсь місце дружини, звільняє своє місце коханки. При такому розкладі, пустувати довго воно не буде.

Правило гри № 3: Переписуємо «програми». Правильно розставте пріоритети в обраної стратегії. Ви повинні розуміти, що набагато важливіше не стільки повернути блудного чоловіка, скільки вийти з трикутника переможницею, і не над суперницею – а переможницею у власних очах, і над власними страхами, комплексами і своїми переконаннями. Саме вони ховаються під стереотипами, громадською «мораллю» і думкою тих, кого не питають, але хто завжди знає, як правильно. Викорените зі своєї голови установки, які програмують вас на класичну війну в класичному трикутнику. Перепишіть «програми», де ви – жертва кобеля-чоловіка, чоловік – жертва підступної хижачки, і взагалі – «всі мужики сво…»! Дійте нестандартно, і тоді на старі як світ любовні баталії ви отримаєте зовсім нові і легкі рішення. Замість трати сил і енергії на пошук винних і помсту, витратьте їх на себе кохану. Запишіться на танці – бажано пристрасні, напросіться у начальства на відрядження – бажано далекі, закохаєтесь – бажано в себе! !

Переможені і переможці

Перевертати свій світ з ніг на голову – вирішувати тільки вам. Але що ви втрачаєте? Він все одно вже ніколи не буде колишнім! Так розфарбуйте його новими фарбами і створіть свій власний рай! Що піде за подібним перетворенням? Ваш чоловік спочатку буде дуже задоволеним! Йому здасться, що у створеному ним трикутнику у виграші саме він: і обожнює коханка поруч, і перебуває у святому невіданні «зручна» дружина. Свідомо граючи з ним в «піддавки», ви продовжуєте змінюватися. Нехай і не відразу, але не помітити цього він не зможе. А вже ці метаморфози, повірте, викличуть у ньому інтерес! Слідом за цим з «лівого кута» трикутного рингу почнуть лунати закиди на адресу чоловіка. Час йде, а разом з ним і молодість коханки. Їй заміж невтерпець, а вона як і раніше лише коханка! Але чим більше у неї претензій, тим більше у вас «козирів». Суперниця починає все більше дратувати чоловіка, в той час як ви стаєте більш впевненими, гармонійнішими і привабливішими, в тому числі і для чужих чоловіків. Але головне – ви стаєте мудрою жінкою, яка зможе дочекатися поки «колесо» зробить свій повний оборот! Тепер ви вже ніколи не погодитеся з роллю жертви і візьмете собі право вирішувати, хто переможений, і хто переможець! Завдяки «трикутниковій» ситуації ви піднялися над буденністю, і вийшли на новий рівень, де за великим рахунком вам вже не важливо, буде поруч чоловік чи інший чоловік. З жінкою, яка створює власні правила гри, завжди хтось буде!

попередня статтяЯк вибрати норкову шубу: корисні поради
наступна статтяЛамінування вій: як, навіщо і чи варто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут