додому Краса і здоров'я

Ламінування вій: як, навіщо і чи варто

796

Виснажливі хвилини перед дзеркалом з тушшю, схоже, скоро стануть спогадом. Ламінування вій – процедура, яка обіцяє багато приємних сюрпризів: запаморочливий вигин, довжину і насичений колір. Чи так це насправді?

Косметологи запевняють: ламінування дійсно безпечне. Спеціаліст ретельно очищає волосся, укладає їх на спеціальний валик і завдає органічний розчин. Коктейль містить протеїни і мікроелементи для зміцнення і зростання вій, а також речовини, що сприяють фіксації вигину. Результат – здорові і натуральні волоски без декількох шарів туші або накладних «віял».

Ламінування не викликає алергічних реакцій, тому може виявитися панацеєю для тих, у кого чутливі очі. Також процедура показана в якості відновної терапії після нарощування, допомагаючи повернути ослабленим віям густоту і здоровий блиск. Ефект легкого макіяжу зберігається протягом кількох місяців, потім ламінування варто повторити.

Ще одна приємна новина для прихильниць активного способу життя: через добу після процедури можна засмагати, відвідувати басейн і сауну, не побоюючись нашкодити віям.

Додати коментар